13:05

Tydzień z książką. "Traktory i kombajny"

Traktory, jak też wszelkiej maści pojazdy i maszyny rolnicze to już od dawna świrek moich chłopców. Gdy sadziliśmy ostatnio ziemniaki i pan pozwolił Filipkowi usiąść na traktorze i jechać to ten ma radochę do dzisiaj. W przeciwieństwie do Marcina, który był wtedy u sąsiadów i miał pretensje, że o nim zapomnieliśmy :)
Jak tylko zobaczyłam tą książeczkę, wiedziałam, że to coś dla nich. „Traktory i kombajny” Wydawnictwa AWM to prawdziwa gratka dla małych miłośników rolnictwa.

Znajdą tu wszystko o traktorach, kombajnach i innych maszynach rolniczych. Dowiedzą się, co robi traktor na plaży, co ma pod maską, jakie były pierwsze traktory i jak technologicznie ewoluowały.

Realistyczne obrazki w pełni oddają rzeczywisty obraz. Są traktory duże i małe. Stare i nowe. Chłopcy znaleźli nawet traktor „jak dziadek ma” i taki, jaki ma tata Dorotki :)

Jeśli chłopcy się mnie pytali o coś, czego nie wiedziałam (nie oszukujmy się- na rolnictwie i amszynach znam się tyle co na balecie), to bez problemu im odpowiedziałam, bo każdy rysunek jest opisany

Dodatkowo do tego wszystkiego są dołączone liczne łamigłówki, zagadki i kolorowanki- dziecko przez zabawę nabiera nowych umiejętności, utrwala wiedzę. 189 naklejek to dodatkowy plus, bo jakie dziecko nie lubi naklejek? :)

Z tej serii znajdziemy również „Maszyny budowlane”, „Ruszaj w drogę” oraz „Pojazdy w akcji”.Uważam, że każdy mały facet ucieszy się z takiego prezentu :)
Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

2 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger