21:45

Bajka na dobranoc...

Za siedmioma lasami i siedmioma górami żyła sobie dziewczynka Malwinka. Nie miała ani mamy, ani taty. Zaopiekowała się nią dobra pani- Eulalia, która mieszkała na skraju lasu. Kobieta kochała ją mocno i bardzo o nią dbała.

Niestety, los bywa okrutny.
Eulalia zapadła w dziwną chorobę. Całymi dniami przesiadywała przy oknie i tępo wpatrywała się i jeden punkt za oknem. Malwinka bardzo martwiła się o babcię, jak ją nazywała. Była jej jedyną rodziną, gdzie by poszła, gdyby Eulalia nie była w stanie się nią opiekować?

Dni mijały, a Eulalia pogrążała się w depresji. To Malwinka przejęła na siebie wszystkie obowiązki domowe i muszę przyznać , że doskonale sobie radziła... jednak bardzo martwiła się o swoją opiekunkę.

Pewnej nocy miała sen... Przyśniła jej się mamusia, która opowiedziała córeczce, że jest jeden lek na chorobę Eulali. I jeśli dziewczynka będzie go stosować codziennie, babcia na pewno wyzdrowieje.
  • Jaki to lek mamusiu?- zapytała dziewczynka.
  • Miłość...

Dziewczynka, gdy tylko się przebudziła zaczęła rozmyślać nad słowami mamusi. Postanowiła okazać ukochanej babci multum miłości...

Codziennie ją przytulała, mówiła, że ją kocha, że jest dla niej bardzo ważna. Głaskała ją po główce, niczym malutkie dziecko.

Wszystko przynosiło skutek, babcia Eulalia zaczęła się uśmiechać, początkowo niewiele i nieśmiało, ale w końcu w domu zadźwięczał jej radosny śmiech! Miłość Malwinki przegoniła okrutną depresję. Bo moi kochani, miłość leczy wszystko... Warto o tym pamiętać...

A gdyby ktoś był zainteresowany skorzystaniem z usług gabinetów medycyny estetycznej, to tu znajdzie wiele informacji: http://www.esteti-med.pl/ . Esteti- med to profesjonalny gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii w Warszawie.
Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger