18:24

5. Tydzień z książką dla dzieci. B. Taylor „Dinozaury. Podróż do prehistorycznego świata”

Bożena pisała niedawno, że według niektórych dinozaury to zło i mieszają dzieciom w głowach (swoją drogą polecam TEKST). Na przekór tym szaleńczym opiniom fanatyków dziś opowiem Wam o książeczce, która podbiła serce Marcinka. Ogląda ją po 10 razy dziennie, najlepiej z tatą, bo tata też uwielbia takie sprawy.
„Dinozaury. Podróż do prehistorycznego świata” wydana przez Wydawnictwo Wilga w ramach serii „Odkrywca 3D” to wspaniała podróż do prehistorycznych krain, pełnych tych olbrzymich stworzeń. 

Księga jest wydana z twardej oprawie, z trzema okrągłymi „okienkami”, spod których wyzierają dinozaury.
Książka pisana w sposób zrozumiały dla dzieci, a jednocześnie zwięzły i logiczny. Poprzez zabawę uczą się oni naprawdę wartościowych rzeczy. Jakie były okresy mezozoiku, jakie największe i najmniejsze dinozaury. Czym się żywiły i jaka była ich budowa. Jak walczyły o przetrwanie.

Wszystko to oplecione realistycznymi ilustracjami w wykonaniu L. Veres, M. Sanders, J. Baker.
Ilustracje są oczywiście piękne, jednak nie przebijają efektu 5D, czyli 5 niezwykłych obrazów z przezroczystymi warstwami! No magia po prostu!

Marcin uwielbia tą książkę, dzięki tacie, który mu wszystko tłumaczy zna już niektóre gatunki dinozaurów.
Książkę kupicie w księgarni internetowej platon24.

Specyfikacja wydania:
Wydawnictwo: Wilga
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7881-564-8
EAN: 9788378815648
Ilość stron: 32
Wymiary: 305 x 215 x 39
Okładka: Twarda


W ramach serii Odkrywca 3D można kupić „Podróż dookoła i do wnętrza ziemi” oraz „Wyprawa do planeti dalej”. Naprawdę świetna pozycja Wydawnictwa Wilga!
Platon21 to miejsce, gdzie znajdziemy mnóstwo książek i gier w naprawdę niskich cenach. Znajdzie tu coś dla siebie i duży i mały! Dodatkowo przemiła obsługa zawsze pomoże w rozterkach. Uwielbiam takie miejsce. Jeśli Wy też to polecam zajrzeć do platona24 ;p
http://platon24.pl/

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

3 komentarze:

  1. Mieliśmy tą książkę ale Nianiek ją wykończył tak za Dino przepadał :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie wiem, co jest złego w dinozaurach. Przecież dzieci je uwielbiają.
    A książka super, tylko dla mojego juniora muszę kupować książki pancerne, bo on niszczy nawet te z założenia niezniszczalne.

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger