16:23

Zdobienia, przedłużanie i stylizacja paznokci hybrydowychZabieg manicure polegający na zdobieniu lub przedłużeniu paznokcia to zwykle główny powód, aby wybrać salonowy manicure. Jednak zdobienia również jesteś w stanie wykonać samodzielnie. Wystarczy na przykład zwykły neonowy lub brokatowy pyłek, aby lakier do paznokci hybrydowych nabrał blasku. W zdobieniu hybryd zastosowanie znajdzie też folia transferowa, która jest prosta w zastosowaniu, a za jej pomocą łatwo odmienisz bazowy mani.

W zdobieniach zastosowanie znajdą też lakiery do hybryd z efektami specjalnymi lub nonszalanckie zdobienia w ciapki. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Przedłużenie paznokci też nie jest skomplikowane. Budujące lakiery do hybryd to rozwiązanie problemu z przedłużeniem płytki paznokcia. Wystarczy szablon, nałożenie bazy pod hybrydę w kształt odpowiadający naszym preferencjom oraz późniejsze opiłowanie jej na odpowiednio docelową długość i kształt. Przedłużenie gotowe – każda, nawet niewprawiona dłoń, poradzi sobie z takim zabiegiem manicure. Mity i stereotypy o tym, że przedłużanie to tylko żel, forma i profesjonalny salon manicure możemy więc śmiało wyrzucić do kosza na śmieci.

Zalety przedłużania paznokci żelem

Przedłużanie żelem jest zajęciem dość wymagającym i pracochłonnym, jednak daje niesamowity efekt trwałych, odpornych na uszkodzenia i przede wszystkim długich paznokci. Najważniejszym etapem podczas przedłużania płytki jest przygotowanie jej naturalnej powierzchni. Początkowy etap jest bardzo ważny, ponieważ dobrze przygotowana płytka paznokci będzie odpowiednio mocno trzymała się żelu i będziesz mogła cieszyć się przedłużonymi paznokciami przez kilka tygodni, bez żadnych zadrapań czy uszkodzeń.

Żelowe przedłużanie jest idealnym rozwiązaniem dla pań, które zmagają się z kruchymi i bardzo łamliwymi paznokciami. Żel budujący to rozwiązanie dla użytkowniczek i miłośniczek hybrydy, które nie mogą zapuścić swoich naturalnych paznokci. Długie i zadbane paznokcie zawsze pięknie zdobią kobiece dłonie. Wykorzystując żel budujący oraz lakiery do paznokci hybrydowych masz też większe pole do popisu, jeżeli chodzi o wykonanie zdobienia.

Żel budujący do przedłużania paznokci


Żel budujący jest bardzo ważnym elementem przy tworzeniu wymarzonego manicure hybrydowego. Wybierz odpowiedni dla siebie lakier do hybrydy oraz żel budujący i ciesz się idealnie trwałą stylizacją paznokci. Przedłużanie żelem nie musi być trudne, jeśli dobrze przygotujesz swoją naturalną płytkę paznokci oraz posiadasz wszystkie niezbędne produkty do wykonania tego zabiegu. Najlepiej wykorzystać do tego zabiegu sprawdzone i polecane marki.

Pamiętaj o tym, że dobrze zbudowana i nawilżona płytka paznokcia jest idealną bazą do stworzenia dalszego manicure hybrydowego. Stosując właściwe dla siebie produkty, wyrównasz powierzchnię i nadasz perfekcyjny kształt swoim paznokciom. Żel budujący i odpowiednia pielęgnacja przedłuży, zbuduje i wzmocnisz Twoje paznokcie.

Żele i akryle do hybryd

Żele do hybrydy pomogą Ci w szybki i prosty sposób stworzyć niesamowite zdobienia paznokci, do których nie musisz posiadać umiejętności profesjonalnej manicurzystki. Żele budujące i akryle posiadają gumową strukturę i są bardzo gęste. W krótkim czasie będziesz w stanie samodzielnie wykonać cienkie i idealnie proste linie. Produkty sprawią, że efektowne zdobienia powstaną niemalże w kilka chwil. Wystarczy nałożyć hybrydę, żel budujący lub akryl, a następnie zaaplikować top do hybrydy, który nada blask całej stylizacji. Żele i akryle do hybrydy ułatwią stworzenie eleganckich i niepowtarzalnych zdobień.

Na rynku kosmetycznym istnieją także produkty, które połączyły w sobie wytrzymałość akrylu oraz lekkość i elastyczność żelu budującego. Takie rozwiązanie pozwala na szybką aplikację. Dzięki swojej konsystencji produkt nie spływa na skórki, nie przesuwa się i nie twardnieje zbyt szybko. Te zalety zdecydowanie poprawiają komfort podczas zabiegu budowania i modelowania płytki paznokci. Praca z takim kosmetykiem zapewni trwały efekt, czyli idealny manicure, który będzie odporny na wszelkie zadrapania i uszkodzenia.

Żel budujący w stylizacji paznokci hybrydowych

Zdobienia paznokci hybrydowych w nawiązujące stylistyką do kamieni szlachetnych to świetny pomysł na wyjątkowe okazje, uroczyste przyjęcia czy też wystrzałową zabawę sylwestrową. Żele budujące pozwalają uzyskać efekt jednolitego pokrycia paznokcia wzorem, który swoją fakturą przypomina diament. Twoje paznokcie będą przedłużeniem biżuterii – ich charakterystyczne odcienie, żłobienia i odblaski, spowodują, że będą niezwykle dekoracyjne. Zabiegi stylizacyjne z zastosowaniem żelu budującego możesz wykonać samodzielnie lub pod okiem profesjonalnej stylistki paznokci. Gama możliwości w stylizacji biżuteryjnej manicure jest naprawdę szeroka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger