16:52

TOP 2 najczęściej wybierane prezenty na ślub


Oryginalna niespodzianka ślubna, czyli co podarować znajomym na nową drogę życia?

Jeżeli zbliża się „wielki dzień”, to znak, że najwyższy już czas poszukać pomysłu na prezent na ślub. To wspaniała okazja do tego, aby popisać się kreatywnością – a przy tym przygotować dla znajomych oryginalną niespodziankę, która ich nie tylko zaskoczy, ale też ucieszy!

Jaki powinien być idealny prezent ślubny?

Na to pytanie odpowiedzi jest bardzo wiele, a każda równie dobra jak pozostałe. Jedne pary nade wszystko inne cenią sobie upominki praktyczne, takie, które przydadzą im się w dalszym wspólnym życiu. To dlatego w ramach prezentów na ślub przez lata tak chętnie kupowano tostery, mikrofalówki i różne inne sprzęty AGD. Czasy się nieco zmieniły i zazwyczaj – choć oczywiście w dalszym ciągu bywają wyjątki – młodzi wszystkie tego rodzaju przedmioty już posiadają, nie ma więc potrzeby ich powielać.

Album z grawerem WSPOMNIENIE prezent na ślub cywilny


Inne pary najchętniej przyjęłyby w prezencie gotówkę – i nie ma w tym nic złego, nie trzeba tu doszukiwać się materialistycznego podejścia ani niczego zdrożnego. Być może para młoda próbuje zaoszczędzić np. na wspólne mieszkanie i każda koperta przybliży ich do wyznaczonego sobie celu. Czy to powód, aby „krzywo na nią patrzeć”? Oczywiście, że nie!

A co w sytuacji, kiedy nie chce się kupować niczego praktycznego (w tradycyjnym rozumieniu), ale nie chce się też – lub z różnych względów nie ma możliwości – wręczać gotówki? W takiej sytuacji można postawić na prezent personalizowany, który pozostawia ogromne pole do popisu, nie wymagając w zamian dużych nakładów finansowych.

Jaki personalizowany prezent na ślub?

Możliwości jest wiele, bo personalizowane upominki można przygotować na podstawie niemal każdego przedmiotu. Jeśli ktoś ma takie życzenie, własne napisy – lub nawet zdjęcia – może umieścić na kubku lub filiżance czy koszulce. A to przecież dopiero początek opcji. Lista jest naprawdę długa, o czym zresztą świadczą doskonale poniższe przykłady:

Leżaki dla pary RAZEM WYMIATAMY,

Album z grawerem WSPOMNIENIE.

Jedno i drugie doskonale nadaje się na upominek ślubny, jedno i drugie można też w łatwy sposób spersonalizować, sprawiając, że prezent stanie się niezwykle osobisty i nie będzie zaskoczeniem, jeśli na jego widok obdarowana para uroni choć łezkę wzruszenia. Na leżakach z indywidualnie ozdobionym oparciem młodzi wypoczną po niewątpliwie wymagających uroczystościach weselnych, natomiast album z grawerowaną okładką pomoże wszystkie te najważniejsze, szczęśliwe chwile pięknie upamiętnić. Prezenty na ślub – jak znalazł.

Leżaki dla pary RAZEM WYMIATAMY pomysł na prezent na rocznicę ślubu


Wybierając upominki dla znajomych biorących ślub, warto postawić na coś oryginalnego – zaskoczyć ich czymś nietypowym. Te najbardziej praktyczne czy największe prezenty otrzymają od bliskiej rodziny – tak się utarło. Jeśli więc relacja jest bardziej koleżeńska, śmiało można dać upust swojej kreatywności, przy okazji doskonale się przygotowywaniem podarunku bawiąc.

Jeżeli więc „najważniejszy dzień w życiu” znajomych coraz bliżej, już teraz zajrzyj na Crazyshop.pl – wybierz oryginalny prezent na ślub i daj radość swoim bliskim!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger