13:09

Pieluszki dla każdego dzieckaSkóra niemowląt i dzieci jest dużo delikatniejsza niż skóra osoby dorosłej, dlatego też należy wyjątkowo o nią dbać i pielęgnować, używać produktów naturalnych, stosować naturalne środki higieniczne.

W trosce o skórę naszych najmłodszych powstała linia pieluszek Bambo Nature.


Są to produkty, dzięki którym rodzice mogą zadbać o swoje dzieci jeszcze bardziej – dają możliwość zachowania czystości i higieny u dzieci, które jeszcze nie panują nad potrzebami fizjologicznymi i są uzależnione od pieluszek. Dlatego tak ważne jest by były przyjazne skórze i dopasowane – marka Bambo daje więc do dyspozycji mnóstwo rozmiarów. Jest to również o tyle istotne, że staje się ukłonem w stronę starszych dzieci niepełnosprawnych, których rozwój fizjologiczny jest zahamowany.
Pieluszki Bambo Nature pochodzą z Danii. Posiadają certyfikat Nordic Swan Ecolabel (jest to oznakowanie ekologiczne, które przyczynia się do zrównoważonej konsumpcji i produkcji, jednocześnie jest to najsurowszy system certyfikacji środowiskowej na świecie i wymaga przedłożenia obszernej dokumentacji). Wyróżnienie to nadawane jest od roku 1989 roku i dotyczy artykułów wytwarzanych w procesach dbających o środowisko. Dodatkowym atutem pieluszek z tej linii jest fakt, że zawierają one pulpę celulozową, którą pozyskuje się z lasów z certyfikatem FSC, w których o wiele więcej sadzi się drzew – niż wycina. Wybierając tę markę dbamy więc nie tylko o nasze pociechy, ale również o środowisko, w którym to one przecież będą żyć w przyszłości.

Higiena niemowląt


Na tak wczesnym etapie życia dziecka kluczowe jest zadbanie o jego harmonijny rozwój, przyczynia się do tego dbałość o skórę malucha, tak – by nie powstawały na niej żadne niedoskonałości. Produkty Bambo Nature stworzone są, by chronić delikatną skórę naszej pociechy od pierwszych dni na świecie.

Nie tylko dla maluchów…


By wspierać dzieci niepełnosprawne, które z przyczyn fizjologicznych lub rozwojowych nadal mają problemy z „wpadkami” linia Bambo Nature obejmuje nie tylko wszelkich rozmiarów pieluszki, ale również produkty pomagające w zabezpieczeniu np. materaca przed ewentualnym zamoczeniem.

Przyjazne dla środowiska pieluszki Bambo Nature. Pieluszki… i wiele więcej


Produkty z linii tej w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych firm posiadają wszystkie certyfikaty świadczące o jakości i dbałości o środowisko naturalne. Nie stanowią zagrożenia związanego z czasem rozkładu, materiały, z których są wykonywane spełniają wszelkie normy. Dzięki temu możemy stosować u naszych dzieci wygodne pieluszki, dbając o bezpieczeństwo naszych maluchów i ich komfort – i dbać o przyrodę, w zgodzie z własnymi przekonaniami.
Marka oferuje wiele rodzajów pieluszek, m.in.:
- Pieluszki Bambo Dreamy night pants 4-7 boy – są to pieluchomajtki przeznaczone dla dzieci, które zmagają się z problemem „moczenia nocnego”, są zaprojektowane tak, by zapewniały bezpieczeństwo oraz wygodę podczas snu,
pieluszki z omawianej linii:
- Pieluszki Bambo Nature 0 – przyjazne dla środowiska pieluszki dla dzieci, wyposażone w regulowane rzepy, skuteczne barierki ochronne, stworzone z oddychającego materiału,
- Pieluszki Bambo Nature Junior – przeznaczone dla dzieci, których waga waha się od 12 do 18 kg.

Pieluszki z tej serii można zakupić również w formie przeznaczonej dla dzieci o wadze od 2 do 4 kg (Newborn),, od 7 do 19 kg, od 7-14 kg. Istnieje naprawdę wiele możliwości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i oczekiwania naszych niemowlaków, dzieci starszych, dzieci z niepełnosprawnościami - marka zadbała o to, by dla każdego dziecka znalazło się coś odpowiedniego - świadczy to o niezawodności marki oraz o jej jakości, którą ocenia się przez pryzmat produktów, które "wypuszcza w świat". Ciekawą ofertę można znaleźć na stonie: https://www.abenasklep.pl/produkty/bambo-nature/pieluszki-bambo-nature,2,1973

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger