00:00

Święta w dobie pandemii – jak spędzać czas w domu?Pandemia pokrzyżowała nam świąteczne plany. Święta w tym roku spędzimy w domu, dlatego tak bardzo ważne jest znalezienie odpowiednio dopasowanych do bieżącej sytuacji form rozrywki. Jak udanie spędzić ten czas w domu w dobie pandemii? Pomoże w tym Internet i telewizja przez Internet.

Internet – doskonałe źródło rozrywki w święta

Internet nie tylko pomógł nam zorganizować pracę zdalną w czasie pandemii, ale stał się również pomocnym narzędziem do przygotowania świąt i sposobem na wirtualne spotkania z bliskimi. Jeśli chodzi o stabilność połączenia, jak i prędkość przesyłania danych, największe możliwości daje obecnie światłowód. Dzięki wysokiej przepustowości, pobieranie i wysyłanie dużych plików zajmuje zaledwie kilka sekund. Dzięki światłowodowi, telewizja przez Internet i filmy online mogą być śledzone na ekranie telewizora w najwyższej jakości, bez zakłóceń i zacinania się obrazu. Tak samo jest w przypadku rozgrywki online - niski ping i brak lagów to podstawa, która zapewni maksymalną radość z rozrywki w świąteczny czas. Przykładem operatora, który zapewnia szybki światłowód symetryczny jest INEA. Łącze symetryczne o takiej samej prędkości pobierania i wysyłania danych, nawet wielokrotnie wyższej niż 1 Gb/s, sprawi, że możemy cieszyć się telewizją światłowodową, rozgrywkami na konsoli i komputerze oraz streamingiem filmów i muzyki bez żadnych przeszkód.

Tematyczne paczki kanałów telewizyjnych

Święta to czas odpoczynku sprzyjający relaksowaniu się przy ulubionych kanałach telewizyjnych. Bardzo często szukamy wówczas interesującej nas pozycji w programie. Każdy z nas ma inne zainteresowania, dlatego warto postawić na dostępne u operatora tematyczne paczki kanałów telewizyjnych. Nie trzeba w takim przypadku wybierać wszystkich kanałów na cały czas trwania umowy. Telewizja przez Internet z wybranymi paczkami kanałów bez przywiązania się wielomiesięczną umową dostępna jest u popularnego operatora INEA. Lubisz sport, a może interesują cię filmy lub seriale dokumentalne? W INEA można skorzystać z włączenia nawet na jeden miesiąc wybranej przez siebie tematycznej paczki kanałów telewizyjnych. Gdy nie będziesz już ich oglądać, wystarczy pamiętać o tym, by odjąć paczkę przed upływem obowiązującego okresu włączenia usługi.

Wypożyczalnia filmów na życzenie – alternatywa dla kanałów telewizyjnych

Jesteś znudzony oglądaniem po raz kolejny „Kevina samego w domu”? Konkurs skoków narciarskich został odwołany? Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wypożyczalnia filmów na życzenie (VOD). W ramach VOD można liczyć na szeroki wybór filmów i seriali, także hitów, które zdobyły popularność na całym świecie w ciągu ostatnich lat.

Odpowiednio dobrany Internet światłowodowy i telewizja zapewnią maksymalny poziom rozrywki w świąteczny czas. Dzięki nim tegoroczne święta będą mile wspominane przez wszystkich domowników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger