10:56

Popularne wzory paznokci żelowych


Paznokcie żelowe i hybrydowe pokochało miliony kobiet ze względu na trwałość, wygodę, piękny wygląd dłoni oraz niebanalne wzory, jakie można za ich pośrednictwem osiągnąć. Również w manicure, wykonywanym przy pomocy lakierów żelowych, funkcjonują różne trendy w zdobieniu paznokci. Jakie wzory na paznokcie żelowe są obecnie najpopularniejsze?

Czym są paznokcie żelowe?

To specjalny typ manicure, który wykonuje się bezpośrednio na płytce paznokcia i przy pomocy lakierów żelowych. Do wykonania tego zdobienia paznokci najważniejszy jest żel oraz lampa UV, która utwardza całość.
Paznokcie żelowe wykonuje się na tipsach przyklejonych do powierzchni, na które nakłada się kolejne warstwy specjalnie do tego przeznaczonego żelu. Efektownym plusem takiego udogodnienia jest możliwość wykonania wzorów paznokci żelowych lub pomalowania ich różnymi kolorami.
Kobiety kochają ten typ manicure, gdyż jest rozwiązaniem dla łamliwych i kruchych paznokci oraz nietrwałych efektów, jakie daje malowanie płytki zwykłym lakierem. Dzięki żelowemu manicure dłoń wygląda schludnie i na zadbaną.

Jakie wzory paznokci żelowych są obecnie popularne?

Wzornictwo paznokci żelowych to największa zaleta - zaraz obok trwałości. Różnobarwność żelów oraz dodatkowe preparaty, które umożliwiają osiągnąć różne efekty, sprawiają, że paznokcie rzucają się w oczy i wyglądają bardzo modnie. Na paznokciach żelowych można wykonać niemal każde wzory lub też umieścić na nich diamenciki, naklejki czy brokat.
Wzory paznokci żelowych to nieustający hit, który zmienia się sezonowo. W roku 2020 również odnaleźć można kilka przodujących zdobień.
  • Jelly nails - “paznokcie galaretki” - zyskały swoją nazwę ze względu na wzór paznokcia, który przypomina żelkę. Charakteryzują się tym, iż są wykonywane z soczystych i jasnych kolorów, które są nakładane w taki sposób, że są lekko przezroczyste. Takie wzory paznokci żelowych zyskują geometryczne kształty oraz różne połączenia barw.
  • Shell nails - czyli paznokcie muszelki. Ten wzór paznokci żelowych zawdzięcza swoją nazwę niezwykłej strukturze, jaką udało się osiągnąć na płytce. Technika zdobienia sprawia, że paznokcie żelowe zyskują wzór nadmorskiej muszli ze swoimi delikatnymi żłobieniami. Efekt ten uzyskuje się poprzez nałożenie cienkich linii, które rysuje się na powierzchni lakierem żelowym. Warstwę tę można uzyskać już po nałożeniu i utwardzeniu.
  • Mismatched nails - różnokolorowe wzory paznokci żelowych. Każdy paznokieć jest inny, może mieć też różne zdobienia. Najlepiej dobierać ten sam rodzaj barw, np. lakiery o kolorach pastelowych. Ten typu wzorów paznokci żelowych jest idealny dla tych kobiet, które mają problem, by zdecydować się na jeden kolor i nie chcą tym sposobem się ograniczać. Mismatched nails to idealne zdobienie na lato.
  • Gradient nails - polega na tym, że na paznokciach stosuje się podobny odcień koloru bazowego i stopniowo go się rozjaśnia lub przyciemnia. Uzyskuje się tym bardzo interesujący efekt spójnego przechodzenia koloru.
  • Hologram i brokat - takie wzory paznokci żelowych są cały czas aktualne i chętnie noszone przez kobiety - nie tylko na huczne imprezy. Żelowe paznokcie brokatowe albo hologramowe pięknie mienią się na słońcu lub w świetle, przez co bardzo rzucają się w oczy.
Zaszalej i wybierz jeden z najpopularniejszych wzorów paznokci żelowych, które królują w roku 2020.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger