14:49

Zioła na poprawę libido I potencji

 

Od lat najlepszymi naturalnymi składnikami, które wspomagają popęd seksualny u kobiet i mężczyzn są zioła. W momencie, kiedy nie czujemy już popędu do naszej partnerki lub partnera warto więc w pierwszej kolejności sięgnąć po naturalne składniki, które przecież nie posiadają żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo są znacznie tańsze niż popularne chemiczne środki i można je zażywać bez większych ograniczeń. Jakie więc zioła będą dla nas najlepsze na zwiększenie popędu seksualnego? Poniżej mały poradnik dla kobiety oraz mężczyzny.

Zioła na zwiększenie libido u kobiet

Można dzisiaj na rynku znaleźć wiele ziół dla kobiet, które zwiększają libido i zapewniają większą ochotę na stosunek seksualny. Wśród nich można polecić przede wszystkim :

1 . Miłorząb japoński

Miłorząb japoński to zioło, które przede wszystkim poprawia przepływ krwi przez narządy rozrodcze. Mogą go stosować więc zarówno kobiety jak i mężczyźni, choć znacznie lepsze efektu daje płci żeńskiej. Zostały bowiem przeprowadzone badania, wśród kobiet, które miały obniżony poziom libido. Poszczególne grupy kobiet poddane były różnym terapiom, a jedna z nich zażywała właśnie miłorząb japoński. Okazało się na koniec eksperymentu, że właśnie ta grupa, która zażywała miłorząb odniosła największy sukces i znacząco podniosła poziom swojego libido.

2. Szafran

Szafran to zioło, które stosowane jest od wieków jako środek, który zwiększa libido u kobiet. Pomagają one bowiem w zwalczaniu stanów depresyjnych, które mogą z powodzeniem zaburzyć ochotę na seks z partnerem.

Zioła na zwiększenie popędu seksualnego u mężczyzn

Zioła na potencję są bardzo popularne wśród ogromnej rzeszy mężczyzn. Najbardziej polecane to :

1. Korzeń żeń-szenia

Korzeń żeń-szenia zwiększa syntezę tlenku azotu, który powoduje zwiększony przepływ krwi przez narządy płciowe. Powoduje to więc zwiększone erekcję w przypadku męskiego penisa. Żeń-szeń posiada też liczne właściwości, które mogą dodatkowo wspomagać męskie życie seksualne :

1. Żeń- szeń posiada silne właściwości przeciw stresowe, co powoduje, że mężczyzna może skupić się bardziej na swojej partnerce
2. Żeń-szeń posiada właściwości pobudzające, które znacznie pomagają w akcie seksualnym
3. Korzeń żeń- szeń pobudza też organizm do zwiększonej produkcji hormonów.

Ten naturalny składnik można bez obaw stosować przez okres dwóch miesięcy bez żadnych ograniczeń.

2. Korzeń Maca

Korzeń maca to zioło, które uprawia się głównie w Andach. Zawierają one liczne witaminy takie jak : B oraz C. Korzeń dostarcza mężczyźnie również wiele takich składników jak mangan, żelazo oraz liczne aminokwasy. Dzięki takiej kombinacji wartości odżywczych korzeń wspomaga:

1. Liczebność oraz ruchliwość plemników
2. Zwiększa popęd seksualny u mężczyzn
3. Zmniejsza problemy z erekcją
4. Poprawia nastrój oraz witalność mężczyzny
5. Poprawia kondycję fizyczną każdego mężczyzny, co zwiększa jego pewność siebie
6. Korzeń wspiera kondycję prostaty
7. Reguluje on gospodarkę hormonalną
8. Znacznie spowalnia starzenie się organizmu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger