13:34

LEGO STAR WARS. KRONIKI MOCY.

Nie ma chyba chłopca, który z zapartym tchem nie śledziłby przygód Galaktyki Lego® STAR WARS® . Ci dzielni superbohaterowie skradli serca najmłodszych. Nic więc dziwnego, że chcą oni wiedzieć o swoich bohaterach jak najwięcej. 


LEGO® STAR WARS®. Kroniki Mocy” to pozycja wydana przez Wydawnictwo AMEET. Znajdziemy tam wszystko, co musi wiedzieć każdy szanujący się fan Star Wars. Myślę, że nie będzie przesady w tym, co teraz napiszę, jednak uważam, że to swoista biblia każdego miłośnika Star Wars.


Niezaprzeczalnym atutem książki jest jest piękna oprawa, która od razu przyciąga wzrok.
W książce znajdziemy wszystkie informacje, potrzebna nam do odkrycia galaktyki Lego Star Wars. Wszystko okraszone pięknymi, realistycznymi ilustracjami. Poznamy pełną chronologię Star Wars, dowiemy się, kto jest po jasnej, a kto po ciemnej stronie mocy, a także w czym pomagają droidy i kim w ogóle są. Nie może też zabraknąć informacji o maszynach, którymi poruszają się bohaterowie.Będziemy mieć też okazję za pomocą krótkiej zabawy przekonać się, po której stronie mocy znajdujemy się my.


Każda książka zawiera minifigurkę LEGO® z postacią bandziora Unkara Plutta z Przebudzenia Mocy.


Książka, autorstwa „LEGO® STAR WARS® . Kroniki Mocy” A. Bray'a, D. Fentiman'a oraz C. Holton, przetłumaczona przez A.Hikiert- Berezę to idealna pozycja dla każdego, kto interesuje się galaktyką Star Wars. Moi chłopcy są zachwyceni!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger