10:00

Jak urządzę poddasze?

Za rok o tej porze planuję pisać już z zaadaptowanego poddasza. Cóż 2 pokoje, kuchnia i łazienka to za mało dla 5- osobowej rodzinki. Mimo, że chłopcy mają swój pokój, to i tak większość czasu spędzają u nas. Chwila dla siebie? Chyba tylko w kuchni, ale ponoć to jest królestwo kobiety, więc jakby wszystko pasowało. A jednak nie pasuje. A na górze jest potencjał na duży salon i cichą sypialnię.

Już sobie wyobrażam, jak będzie wyglądać, jak poustawiam meble, jak będzie ich mało i jak będzie jasno i biało... Od dawna podobają mi się ściany dekoracyjne i na pewno taką będę miała w salonie. Do tej pory myślałam, że wykonuje się je jakąś gładzią, jednak ostatnio wpadła mi w oko firma, która wykonuje panele 3D na ściany. Przyznam, że obejrzałam ich galerię i jestem zachwycona! Zresztą zobaczcie sami- pokażę Wam kilka projektów które wpadły mi w oko.

Zespół VHCT już od ponad 23 lat, jako pierwsi w Polsce, przy wykorzystaniu pasji i doświadczenia tworzą oryginalną technologię wykorzystywaną w produkcji płyt z betonu architektonicznego. Możemy wybierać spośród pond 30 wzorów płyt. Firma dale 30- letnią gwarancję na produkt, więc biorąc pod uwagę, że dzieci, nawet najmniejsze, o tej porze będą już prawdopodobnie na swoim- możemy przyjąć, że super modnymi ścianami będziemy cieszyć się do starości. Pracownicy są przeszkoleni, tak, że spokojnie możemy prosić ich o radę. Z kolei czas realizacji zamówienia to tylko 3 dni!

A Wam coś wpadło w oko? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger