15:49

Łóżko piętrowe? Tak czy nie?

Łóżko piętrowe... Mebel przed którym wzbraniałam się bardzo długo. Wydawało mi się niebezpieczne...


Minęło już pół roku odkąd ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakup łóżka piętrowego z wysuwanym trzecim łóżkiem. Zadecydowały o tym względy mieszkaniowe. Trzy osobne łóżka nie zmieściłyby się w pokoju chłopców. Ba! Nawet dwa by się nie zmieściły. 

W każdym razie... Jeśli ktoś by się pytał, ile razy chłopcy spadli z łóżka, skakali z niego itp. to odpowiedź brzmi zero!
 
Gdybym po raz kolejny stała przed wyborem, czy kupić łóżko piętrowe, zrobiłabym to bez dwóch zdań!

Jakie są zalety łóżek piętrowych?
Przede wszystkim to, że nie zajmują dużo miejsca. Sprawdzają się w małych pomieszczeniach przy większej ilości dzieci.
Ponadto dzieci są blisko siebie, co daje im niejaki spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Wady? Cóż... istnieje ryzyko, że dziecko spadnie w górnego łóżka i się potłucze... ale wierzcie mi, że to minimalne ryzyko.Jak śpią moi chłopcy? Od najmłodszego do najstarszego- Jaś na wysuwanym łóżku, Filipek na środku, Marcin na górze. Każdy ze swoją ukochaną podusią, Jaś dodatkowo z Żyrafą. Zarówno podusie, jak i maskotka pochodzą ze sklepu COCO BIRD. Na miejsce to natknęłam się stosunkowo niedawno, jednak od razu skradło moje serce. Znajdziemy tam zarówno pościele, kocyki, podusie czy maskotki, jak i śpiworki do wózków. Mamy do wyboru mnóstwo wzorów i kolorów. Dla dziewczynki i dla chłopca, dla malucha i starszaka. Nawet dla dorosłego.
 
Jako, że zima za pasem, postawiłam na poduszki minky. Zawsze w chłodniejsze wieczory lubię przytulić się do czegoś miękkiego, dlatego też uznałam, że chłopcom też będzie przyjemniej. Filipek i Jaś wybrali podusie w autka, różniące się jedynie kolorem minky, z kolei Marcin uznał, że on już jest duży i wybrał podusię z motywem Dzikiego zachodu...Materiały, jak i samo wykonanie są doskonałej jakości. Wypełnienie podusi jest w sam raz- nie jestem zwolenniczką puchatych zagłowków. Co mnie bardzo mile zaskoczyło, to to, że każdy produkt jest zapakowany w płócienny woreczek z zawieszką w kształcie serca. Naprawdę pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Worek służy starszakom do przechowywania stroju na wf :)

Jest jeszcze żyrafa :) Wykonana z miękkiego pluszu, starannie wykończona. Wierzcie mi, że jest to przeuroczy widok śpiącego szkraba, przytulonego do misia.

Sklep COCO BIRD zadowala doskonałą jakością za niewielką cenę, szybkością obsługi i... radością dzieci!

Znacie? Jeśli nie, to koniecznie poznajcie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger