14:36

Fotogadżety na Loterii z uśmiechem vol. 3

Lubicie fotogadżety? Ja tak! Zresztą niejednokrotnie już Wam pisałam, że wspomnienia utrwalone na nośnikach cyfrowych w każdej chwili mogą zniknąć. Najlepiej mieć wszystko na papierze, albo... na kubku, misiu czy breloczku ;)


Dziś chciałabym przedstawić Wam firmę, która zadbała o to, by moja „Loteria z uśmiechem vol. 3” została upamiętniona na fotogadżetach.


Z FotoPrint, bo o nim mowa miałam do czynienia po raz pierwszy. Nie znałam w ogóle tej firmy. Jako, że loteria miała być idealna pod każdym względem trochę obawiałam się rezultatu. Czy zdjęcia nie będą rozmazane, tudzież krzywo przycięte a kubki nie przyjdą wyszczerbione.


Cóż- nie miałam się czego obawiać- jakość wykonania produktów utrzymana została na najwyższym poziomie a sama przesyłka tak zabezpieczona, że nic nie uległo zniszczeniu.

Zamówiłam plakat loterii na papierze fotograficznym, maskotkę, dwa kubki, breloczek maskotkę i breloczek plastikowy. Samo zamówienie jest niezwykle proste. Możemy modyfikować, zmniejszać, zwiększać zdjęcia na gadżetach. Gdy już wszystko gotowe- zamawiamy i czekamy na przesyłkę.


Na realizację mojego zamówienia czekałam 4 dni. W poniedziałek zamówiłam, w piątek miałam paczkę już u siebie. Muszę zaznaczyć, że obsługa dba o klienta. Miałam taką sytuację, że brakło breloczka maskotki w kształcie królika. Pracownicy skontaktowali się ze mną telefonicznie i zapytali czy rezygnuję z produktu czy wybieram inny. Wybrałam inny wzór miśka.
Ktoś powie- co w tym dziwnego. No niby nic, jednak miałam sytuację w pewnym sklepie internetowym, że nie dość, że nie poinformowali mnie o braku produktu, to jeszcze wysłali całkiem inną rzecz i to z uszczerbkiem.FotoPrint jest najtańszą firmą, wykonującą usługi fotograficzne w sieci. Ich usługi obejmują wywoływanie zdjęć cyfrowych, zdjęć w formatach XXL, drukowanie fotoobrazów, fotokalendarzy, jak i innych fotogadżetów. Nasze zamówienia dostarczają firmą kurierską.

FotoPrint to gwarancja najlepszej jakości materiałów, przez co wydruki są trwałe i wyraźna. Ponadto nie „faworyzują” dużych odbiorców. Czy wielkie zamówienie czy malutkie- traktowane jest z takim samym profesjonalizmem.

Czy jestem zadowolona z usługi? Bardzo! Na pewno wrócę do nich za rok! Wierzcie, że takie produktu dodają profesjonalizmu każdemu organizowanemu przez nas eventowi! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger