11:16

Pamiętnik z Aniołem

Pisałyście pamiętniki w dzieciństwie?
Ja tak! Już wtedy czułam pociąg do pisania.
Nie mam córki, a wiadomo, że chłopcy mają mniejsze chęci na pisanie pamiętników. Jednakże, gdybym tylko ją miała na pewno podsunęłabym jej najnowszą pozycję Wydawnictwa Dreams, która mnie całkowicie zauroczyła...

Aniele Boże Stróżu mój...
A Ty zawsze przy mnie stój...”


„Pamiętnik z Aniołem Stróżem” autorstwa Lidii Miś, z ilustracjami Nadziei Zawadsaya to przepiękna książka, a w zasadzie pamiętnik. Jeszcze zanim ja otworzyłam i zaczęłam przewracać stronice zachwyciło mnie samo wydanie- gruba, matowa, elegancka oprawa z przepiękną ilustracją.


Pamiętnik można podpisać, napisać, kiedy się urodziliśmy, jaki mamy kolor oczu czy włosów, jest też miejsce na notatki. 


Każda strona to jeden dzień- wpisujemy dzień, miesiąc i rok. Na każdy dzień jest inne zadanie- m.in. opisanie swojego Anioła Stróża, narysowanie swojej ulubionej pogody czy modlitwa o rozumienie Pisma Świętego. Oczywiście jest też miejsce na napisanie, jak minął dzień, czy co zabawnego się przytrafiło... Autor pamiętnika coraz bardziej poznaje swojego Anioła Stróża, sam układa modlitwy, podejmuje postanowienia, czy dowiaduje się ciekawych rzeczy.


Pamiętnik z Aniołem Stróżem to wspaniała pozycja, przeglądam ją dość często i za każdym razem mnie zachwyca... Uważam, że skierowana jest bardziej dla dziewczynek, dlatego postanowiłam przekazać ją na Loterię z uśmiechem vol. 3, wierząc, że trafi w ręce dziewczynki, która doceni jej piękno i właściwie się nią zaopiekuje.

http://dreamswydawnictwo.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger