15:24

Coś dla fanów piłki nożnej.

Czy są wśród nas fani piłki nożnej? A może rodzice takowych fanów? W naszym domu jest dwóch miłośników tej dziedziny sportu. Problem pojawia się wówczas, gdy Marcin i Filip chcą grać w piłkę i obaj chcą być Lewandowskimi. Tak! Robert Lewandowski jest niekwestionowanym idolem obu chłopców. 


Gdy wpadła mi w oko książka Joanny Jagiełło i Jarosława Kaczmarka „Napastnicy. Snajperzy,dryblerzy, szaleńcy” od razu wiedziałam, że to coś dla moich sportowców.
Każdy, kogo zapytasz o to, co jest najważniejsze w piłce nożnej, odpowie, że gole! No dobra- kobiety mogą powiedzieć, że kolor piłki ;)
Książka Wydawnictwa EGMONT to opowieść o drodze do spełniania marzeń pięciu najwybitniejszych napastników świata- Cristiano Ronaldo, Didiera Drogba, Antoine'a- Griezmann'a, Luisa Suareza oraz naszego rodaka- Roberta Lewandowskiego. Autorzy książki odsłaniają tu piłkarskie początki tych bohaterów. Poznajemy ich historię i drogę na szczyt. Ponadto wybitny napastnik reprezentacji Polski w komentarzu do tekstów wylicza mocne i słabe strony owych piłkarzy.
Młodzi, zapaleni sportowcy dostaną tu też rady, jak zostać świetnym napastnikiem, a nawet mistrzem!
Książka jest bardzo kolorowa- wpływ na to mają zapewne liczne infografiki, ilustrujące najważniejsze akcje piłkarzy a także zdjęcia, obrazujące to, jak zmieniała się piłka nożna na przestrzeni lat.
Jeśli chodzi o wizualny efekt publikacji, to wydawnictwo spisało się na medal! Grube kartki z kredowego (chyba) papieru, liczne ozdobne czcionki i barwy przyciągające wzrok! Uwierzcie mi, że będziecie zachwyceni- u nas książka jest obrotach kilka razy dziennie.

Książka do kupienia jest na stronie Wydawnictwa Egmont!


https://egmont.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger