12:02

B. Sarnowska "Wielka afera w teatrze lalek"

Nie uwierzycie! W teatrze lalek wybuchła wielka afera! Znika kukła Królowej Śniegu! Kto jest złodziejem lalek?


Książka Beaty Sarnowskiej „Wielkaafera w teatrze lalek” to niesamowicie wciągająca powieść dla dzieci. Można powiedzieć nawet, że jest to powieść kryminalna!

Kama, Zuza, Krzysiek i Święty gdy tylko dowiadują się o zaginięciu lalki postanawiają działać! W tajemnicy przed dorosłymi postanawiają znaleźć złoczyńcę. Tylko kto nim jest? Typów mają kilka, teraz tylko muszą znaleźć dowody. By uniknąć międzynarodowej afery przeszukują cały teatr, co wymaga od nich nie lada odwagi i sprytu- pracownicy nie mogą się dowiedzieć o ich akcji. Jednocześnie muszą to zrobić tak, by nauczycielka nie zauważyła ich nieobecności na lekcji teatralnej! Czy uda im się odnaleźć lalkę?

Oprócz wątku kryminalnego w książce znajdziemy też wątek edukacyjny. Szukając kukły nasi bohaterowie przemierzają cały teatr …


Książka Beaty Sarnowskiej jest pełnym humoru i emocji opowiadaniem, które czyta się z prawdziwą przyjemnością! Nie mogę nie wspomnieć o ilustracjach Artura Nowickiego, które doskonale komponują się z fabułą. Polecam!

https://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=start

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger