10:51

Pan Poeta "Kruk co kracze pokrakanie"

Lubicie bajki? My taaaak!


W takie deszczowe dni, jak dziś, gdy chłopcy w szkole a my z Janem zostajemy sami może być nudno. Może, ale nie musi, bo mamy głowę pełną pomysłów i zawsze coś fajnego sobie do roboty znajdziemy. Najczęściej są to książki. Najchętniej takie z mnóstwem pięknych ilustracji.„Kruk co kracze pokrakanie” Pana Poety to znakomita pozycja dla 3 czy 4 latków. Pięknie wydana książka, cudowne ilustracje w wykonaniu Joanny Młynarczyk. I treść, świetna treść z morałem, mówiąca, że należy uczyć się obcych języków i być tolerancyjnym wobec obcej mowy. Nie znasz kruczej mowy? Języków ucz się nowych!

"Pan Poeta to największy- bo prawie dwumetrowy- bajkopisarz. Autor zabawnych rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią."Uwielbiam takie książeczki z przesłaniem. W tej nie ma dużo treści, ale za to przesłanie jest konkretne. Krótko, zwięźle i na temat.. Książeczka i bawi i uczy a to jest w literaturze dziecięcej najważniejsze! 


Czy znacie już tą książkę?

http://www.proszynski.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger