16:51

Wzorowa łazienka IV


W Szkole Podstawowej straszyło! Naprawdę! Na końcu korytarza, na parterze było małe pomieszczenie. Szare i smutne. Dziewczynki bały się tam wejść, a chłopcy, mimo że zgrywali twardzieli, to też trzęśli portkami, zanim weszli do swojej kabiny. Krążyły słuchy, że Maryśce z VI b szarość ścian tak pomieszała w głowie, że sprawdzian z historii napisała na 2!
Na szczęście dla wszystkich uczniów, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko się odmieniło! Wróżka Domestoska zmieniła szarą, brzydką łazienkę w miejsce kolorowe i przyjazne dzieciom! Już nikt się nie bał wejść do pomieszczenia na końcu korytarza, a wręcz przeciwnie- wszyscy tam chodzili, nawet tylko po to, by podziwiać nowy wygląd... A Maryśka znów zaczęła przynosić 6!

Twoja szkolna łazienka również straszy? Zatem...

Zmień toaletę w szkole we wzorową łazienkę!

Z doświadczenia wiem, że szkoły, zwłaszcza w małych miejscowościach, ale i w dużych miastach również bywają niedoinwestowane. Samorządowcy często widzą inne niezbędne inwestycje, niźli zadbać o to, by szkoła, miejsce skądinąd, gdzie dzieci spędzają mnóstwo czasu, było przyjazne i przytulne.


Marka Domestos postanowiła coś z tym zrobić i już po raz czwarty zorganizowała akcję Wzorowa Łazienka.

Od 21 sierpnia do 30 listopada 2017 r. szkoły podstawowe z całej Polski mogą zgłaszać się do akcji „Wzorowa Łazienka”. Ponadto 1200 pierwszych szkół otrzyma paczki powitalne.

Na czym polega akcja?

Otóż szkoła zgłasza się do programu. Następnie przeprowadzona powinna zostać lekcja higieny dla uczniów. Uczniowie też przygotowują prace plastyczne odzwierciedlające temat akcji- minimum 3 muszą znaleźć się w galerii akcji. Potem odbywa się głosowanie na daną szkołę. Szkoła może również zdobywać punkty specjalne.

Misją programu jest utrzymanie higieny i czystości w szkolnych łazienkach. Ponadto warto zaznaczyć, że oprócz korzyści w postacie remontu szkolnej łazienki dla zwycięskiej szkoły, wszyscy uczestnicy uczą się przy okazji zasad higieny, przez co zwiększa się bezpieczeństwo najmłodszych.

Zwycięska szkoła otrzymuje generalny remont szkolnej łazienki w kwocie 30 000 zł, ponadto 100 wyróżnionych szkół w nagrodę otrzymuje roczny zapas produktów Domestos. No i oczywiście, tak jak wspomniałam wcześniej- 1200 pierwszych szkół, które zarejestrują się do programu otrzyma paczki powitalne.

Ty też możesz wesprzeć akcję, kupując produkty Domestos. Część kwoty ze sprzedaży produktów Domestos od 1 września do 31 października 2017 r. przeznaczone zostanie na remonty szkolnych łazienek. Dotyczy całego asortymentu Domestos.

Szkołę do Programu zgłosić może Dyrekcja Szkoły, bądź inna dorosła osoba, za jej przyzwoleniem na stronie www.wzorowalazienka.pl


W ostatnim czasie na profilu fb Dzięgielowskiej, przeprowadzony został konkurs, w którym do wygrania były 3 zestawy prezentowe marki Domestos. Oto wyniki :)

  1. Agnieszka Redzik za rymowankę:

Projekt wzorowa łazienka jest najlepszy w świecie
Bo Domestos i ścierka zawsze sprawdzą się w duecie.

  1. Ela Kasprzak za wierszyk:

Uczniowie po wakacjach super plan mają,
szkolną toaletę we wzorową łazienkę zmieniają.

  1. Kasia Krajewska za rymy:

Tak samo ważna w szkole, jak wysokie oceny,
jest czystość w łazience i utrzymanie w niej higieny.


Dziewczynki piszcie mi na maila dane adresowe z numerem telefonu :)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger