12:49

O prezentach słów kilka.

„Ile dać do koperty”, „jaki prezent” to tematy wzbudzające wciąż wiele kontrowersji i kłótni... Często czytam konwersacje pod takimi pytaniami i łapię się za głowę, jak szybko może się ona przerodzić w kłótnię. Zawsze mam na to jedną odpowiedź- „daj tyle, na ile Cię stać”.


Jeśli o mnie chodzi- staram się podzielić swój prezent tak, by dać też coś na pamiątkę. A że uwielbiam wszystko, co spersonalizowane i dedykowane, to bardzo często daję prezenty z dedykacją. Czy to fotoksiążka, podusia z imieniem, Pismo Święte w grawerowanym etui itp...

Jeśli chodzi o prezenty ślubne, to też lubię dodać coś „od siebie”.

Niedługo za mąż wychodzi znajoma. Nie łączą nas bliskie koligacje, jednakże przyszła panna młoda trochę mi kiedyś pomogła. Dlatego też chciałabym im coś dać. I oczywiście nie byłabym sobą, gdyby nie była to rzecz grawerowana. Gdyby jeszcze ta dedykacja była „z jajem”, to już całkiem super!

Zatem mój wybór padł na Deskę do sera z genialną dedykacją:
„Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie.
Żona musi codziennie gotować,
Mąż musi codziennie jeść” 

Tak wiem, może z deka seksistowskie, jednak przecież wszystko w żartach. Na końcu dedykacji imiona młodych.
 
Co do samej deski jest ona świetnie wykonana, elementy zestawu również. W skład zestawu wchodzi deska + otwieracz + sztućce do sera: nóż i widelec. Estetyka oraz gustowność produktu sprawiają, że jest to idealny prezent!

Na lipcowe wesele przygotowałam młodym piękny, grawerowany zestaw- karafka oraz dwa kieliszki do wina.


Na kieliszkach były wygrawerowane imiona młodych, na karafce- imiona młodych jak i data ślubu. Chciałam, by patrząc na prezent, pamiętali o tym magicznym i pięknym dniu.


By wtuleni wieczorami, z kieliszkiem wina w ręku, wspominali te cudowne chwile.


Mamy sezon ślubny w pełni, wiele osób zastanawia się, jaką pamiątkę zostawić młodym w prezencie. I wiadomo- wciąż królują koperty, jednak czasem fajnie „podzielić” tą kopertę, tak by było miejsce na prezent. Na stronie MyGiftDNA znajdziecie mnóstwo propozycji na prezent na ślub. Na pewno każdy trafi w swój gust. Lubię wracać do tego sklepu zarówno z uwagi na różnorodność i jakość produktów, jak i na doskonałą obsługę i nieskazitelną obsługę.

https://mygiftdna.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger