09:43

Ubezpieczenia

Jechał Sławomir na rowerze. Jechał powoli, broń Boże nie przekroczył dopuszczalnej prędkości. Niestety wyskoczyła mu dziura na drodze. Nie zdążył jej wyminąć, wjechał w nią. Złamał rękę, a kierownica przebiła mu jelito. Czyja wina?

Oczywiście ta historia jest całkowicie zmyślona, jednak przy okazji możemy się zastanowić, czyja to wina? Sławomira, czy może podmiotu dbającego o stan danej drogi? Zauważyłam, że w Polsce nie przestrzega się dbałości o stan dróg i czasem dziura dziurę wysadza... Jeśli wydaje nam się, że staliśmy się ofiarą czyjegoś niedopatrzenia, czy w takiej, czy innej sprawie, możemy dochodzić swoich praw do odszkodowania.

Konpensja jest firmą, która pomaga w odzyskiwaniu odszkodowań. Atutem ich jest to, że działają w całej Polsce. Pomagają w uzyskaniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne zarówno poszkodowanym, jak i bliskim ofiar śmiertelnych, walczą o odszkodowania w wypadkach rolniczych. Mogą odzyskać odszkodowanie nawet za wypadek, który zdarzył się 20 lat wcześniej. Pomagają poszkodowanym w zebraniu dokumentacji, w ustaleniu odpowiedzialności czy zastępują w formalnościach. Pomagają w uzyskaniu roszczeń i nie pobierają opłat wstępnych. 

Warto zapamiętać i w razie problemów zwrócić się do nich.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger