09:30

Jaka biżuteria?

Ostatnio w modzie jest minimalizm... Minimalizm w ubraniach, bieliźnie, wypowiedziach, działaniach czy biżuterii... O o ile te cztery pierwsze minimalizmy średnio mi się podobają, to skromną biżuterię uwielbiam...

Celebrytki... nie, nie chodzi mi o ludzi, których zawodem jest brylowanie po ściankach acz o biżuterię. Ich zaletą jest to, że swoją skromnością i prostotą oczarowują swym pięknem. Pasują praktycznie do wszystkiego- zarówno do bogatej sukni balowej, by stonować ten przepych, jak i do delikatnej bluzki mgiełki, podkreślając skromność ubioru.

Celebrytki to kolczyki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki... Srebrne i złote, pozłacane i posrebrzane... Na Allegro znajdziemy je już za 3 zł. I tu Wam dam radę- nie kupujcie tego. Naprawdę lepiej dołożyć kilkanaście złotych i kupić coś naprawdę fajnego. Srebrny naszyjnik celebrytka to koszt już od 33 zł! Kolczyki jeszcze mniej. A przynajmniej mamy pewność, że pochodzą ze sprawdzonego źródła i nie uczulą!

Lubię delikatną, niewyczuwalną niemal biżuterię. Nie lubię czuć na szyi ciężkich naszyjników czy długich i pełnych koralików kolczyków. W tej kwestii stawiam na minimalizm, a Ty?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger