15:35

Prezenty, sukienki.

Lubię dawać prezenty, kto mnie zna, ten może potwierdzić. Ostatnio dostało się przyjaciółce, za pomoc w pewnej sprawie (mówiłam Wam, że moje roztargnienie mnie zgubi). Na szczęście sprawa się dobrze skończyła, ale dopiero po 2 miesiącach znalazłam swoją zgubę :)

Zamówiłam dla niej sukienkę, która podbiła moje serce, aczkolwiek niestety nie jest na moją figurę. Trochę się obawiałam starcia z rzeczywistością, ale wygląd kiecki przerósł moje oczekiwania i zauroczył doszczętnie!

Sukienka jest delikatna a jednak wytworna. Wykonana z niesamowitą dokładnością, a gruba koronka wygląda bosko! Rozmiarówka jak najbardziej w porządku- miało być L- jest L. Seksowny dekolt i mega seksowne wycięcie z tyłu pozwoli zwabić niejednego faceta. Jednocześnie zawiązywany w kokardę pasek z tyłu dodaje odrobinkę niewinności. Ma ołówkowy krój, a jednocześnie tuszuje boczki. Wierzcie mi, że jest PIĘKNA!Sukienkę kupicie TUTAJ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger