10:29

Prezenty, ach prezenty!

Prezenty... cóż, kto z nas nie lubi ich dostawać... Ja chyba jednak jestem bardziej z tych, co wolą dawać, niż dostawać. Przyznam, że chyba nigdy nie kupiłam prezentu na odwal... U mnie jest to proces, który trwa nawet kilka dni, oglądam, myślę, już mam zamawiać, gdy wpada mi w oko coś innego... Jednak cały plus tego jest taki, że i ja jestem zadowolona i obdarowany również.
Często też szukam prawdziwych perełek, czyli rzeczy, które rzadko można spotkać w sklepach, tudzież kocham produkty personalizowane. I czuję wielką dumę, gdy usłyszę: „Monika, ty to zawsze coś ciekawego wymyślisz”. Kocham dawać, kocham robić prezenty :)


Teraz mamy taki okres, że o prezentach myślimy bardziej intensywnie. Dzień Mamy, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, u nas jeszcze urodzinki Filipka i tego samego dnia mojej mamy- jest nad czym się zastanawiać. W międzyczasie mieliśmy jeszcze Komunię i narodziny małej Księżniczki, więc miałam pole do popisu.

Czasem czytam dyskusje, ile to powinien być wart prezent, żeby nie było wtopy. To jest całkowita głupota. Można dać prezent za 500 zł i zrobić to na odwal i dać prezent naprawdę z serca, którego wartość to kilka złotych. Chociaż wartość sentymentalna wkrótce wzrośnie do milionów. Wazonik ze słoika po kawie, pomalowany metodą decoupage przez moją przyjaciółkę wart jest dla mnie więcej, niż inna rzecz, warta grubą kasę. Wiem, że ona zrobiła to z serca. Laurki od moich chłopców, rysunki dla mnie to jest coś. Mam je wszystkie! Dlatego w moim świecie nie ma licznika ceny prezentów. Co najwyżej może być licznik serca włożonego w podarunek.

Gdzie kupować prezenty? Cóż, po raz kolejny przyznam, że jednak wolę internet niż sklepy stacjonarne. Głównie dlatego, że mam większe pole wyboru. Niedawno odkryłam stronę Prezenty.pl i przyznam, że asortyment sklepu mnie mocno zaintrygował. Znalazłam nawet kilka rzeczy, które z pewnością wkrótce komuś sprezentuję. Co fajne- większość z tych propozycji ma opcję graweru. Świetne, nie? :) Znajdziemy tam prezenty na każdą okazję, jak i mnóstwo inspiracji na podarunki. Nie musisz dawać rzeczy, możesz podarować marzenia, np. naukę gry na gitarze. Prezenty.pl to nie tylko prezenty, to też uczucia, myśli oraz emocje towarzyszące obdarowanemu i opbdarowującemu.

A teraz niespodzianka! Wkrótce Dzień Dziecka, być może inne okazje do sprawienia komuś radości prezentem. Mam dla Was kod 10% rabatu na wszystko w sklepie Prezenty.pl . Kod jest ważny do 1 czerwca! Sprawdź!

PRZ-BLG10-20171

Udanych zakupów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger