23:16

Jesteśmy piękne- powiedzmy to głośno!

Dawno, dawno temu żyła sobie dziewczynka. Cicha, nieśmiała, zahukana w sobie, nie wierząca w swoje możliwości. Była gruba, jej zdaniem brzydka i miała krzywe zęby. Miała też poważną wadę wymowy... Gdy widziała, że ktoś się śmieje, była pewna, że to z niej. Nie wierzyła, gdy ktoś jej mówił, że ma ładne oczy... Ona wiedziała swoje, jest nic nie warta i już! Nie lubiła zawierać przyjaźni- miała swoje grono przyjaciół. Wstydziła się odezwać w towarzystwie, nie śmiała się...
Przeszła tak przez dzieciństwo, młodość. Urodziła dzieci i nadal uważała się za poczwarkę. Pewnego dnia stało się coś, co ją odmieniło. Ona sama nie wie co. Po prostu zaczęła w siebie wierzyć! Tak z dnia na dzień! Nie wybuchła bomba, nie uderzyła się w głowę, ot tak sama z siebie.
Zaczęła dostrzegać swoje atuty, walczyć z niedoskonałościami. Zaczęła realizować marzenia, wierzyć, że do czegoś się nadaje. Powoli zaczęła wychodzić ze swojej mysiej norki, nie bała się odezwać w towarzystwie, zaczęła się śmiać, uśmiechać. Pokochała to! Uwierzyła, że jest na swój sposób piękna. Mimo, że nie schudła, nie pozbyła się wady wymowy... Dostrzegła, że piękno rodzi się w środku, a nie na zewnątrz! Zaczęła być w końcu szczęśliwa!


O kim ta bajka? Domyślcie się.

Ważne jest, by dostrzec swoje piękno, które każda z nas dostrzega! Marka Dove od 2004 roku prowadzi kampanie, dotyczące sposobu postrzegania kobiet na piękno oraz samoocenę. Doskonale pamiętamy reklamę telewizyjną, gdzie wzięły udział kobiety zarówno szczupłe, jak i otyłe bądź niskie. Każde kolejne przedsięwzięcie w celu podniesienia samooceny kobiet przynosiło efekty. W tym roku po raz kolejny zainicjowano takie działania, jednak w zmienionej formie- tym razem podjęto zagadnienie kobiecego piękna, jak i pewności siebie. Żyjemy w czasach, gdy technologie, media oraz portale społecznościowe mają bardzo duży wpływ na naszą samoocenę.

W badaniu wzięło udział ponad 10 500 kobiet i dziewczynek z 13 krajów świata. Niepokojące jest to, że kobiety w coraz mniejszym stopniu dostrzegają swoją atrakcyjność i piękno. Przekłada się to niestety na ich życie prywatne i zawodowe. Media i reklamy wywierają presję w kwestii nieskazitelnego wyglądu, której często trudno sprostać.Zatem konieczne jest stworzenie nowej definicji piękna. Definicji, która sprawiłaby, że każda z nas poczułaby się atrakcyjna.


Dove wie, że kobieta dbająca o pielęgnację ciała czuje się atrakcyjniejsza. Promienna twarz, rozświetlona i zdrowa skóra, piękne włosy. Daje nam to 100% do zajebistości. Jak o to zadbać?
Cóż, podstawą jest mycie, oczywiście odpowiednimi kosmetykami. No i oczywiście balsam i krem. A włosy? Czasem nie wystarcza zwykłe mycie, potrzeba mnóstwa nawilżających odżywek, odżywczych maseczek... Ważne w tej pielęgnacji jest też dobór kosmetyków odpowiednich do rodzaju skóry czy włosów.
Dlatego też eksperci Dove tworzą zaawansowane formuły, nie tylko pielęgnujące skórę i włosy, ale też rozpieszczające zmysły...

Kremowa kostka myjąca Dove zawiera naturalne ph i odpowiednio nawilża skórę podczas mycia.
Kremowe mydło w płynie Dove gwarantuje odpowiednią ilość nawilżenia na cały dzień.
Odżywczy żel pod prysznic Dove Deeply Nourishing sprawia, że ciało jest miękkie i jedwabiste już po pierwszym myciu.
Pielęgnująco- odżywcze mleczko do ciała do skóry suchej Dove Essential Nourishment nawilża oraz odżywia powierzchnię skóry przez całą dobę.
Intensywnie nawilżający krem do ciała Dove to miękka i nawilżona skóra.
Szampon do włosów Dove Intensive Repair oraz Odżywka do włosów z i odżywka do włosów w sprayu jak i ekspresowa maseczka do włosów z tej linii doskonale radzą sobie z odbudową włosów, zapobiegając ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.
Antyperspiranty Dove Original- w aerozolu, w sztyfcie i w kulce zapewniają 48- godzinne odświeżenie.

O co chodzi w najnowszej odsłonie kampanii Dove „Jesteśmy Piękne”?
Cóż, przede wszystkim o to, by w końcu powiedzieć to na głos! By obwieścić to całemu światu! Jesteśmy piękne dziewczyny! Nawet mimo nadwagi, suchej skóry czy szpary w zębach! Dove popycha Polki do rozmów o pięknie! Dostrzeganiu swoich atutów i mówieniu tego na głos! Piękno rodzi się wewnątrz!

Jesteśmy Piękne – powiedzmy to głośno...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger