16:45

Gdzie po pomoc w odzyskaniu odszkodowania?

Żyjemy w takich czasach, że bez ubezpieczenia ani rusz. Ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia nieruchomości czy sprzętu to wszystko jest bardzo potrzebne.
Żyjemy w takich czasach, że nic nie jest pewne. Jedna chwila może pozbawić nas domu, samochodu czy członka rodziny. Sprzęty mają to do siebie, że psują się dzień po skończeniu się gwarancji. Osobiście kupując każdy cenniejszy sprzęt dodatkowo ubezpieczam na okres 5 lat.
Niestety, ubezpieczyciele czasem wyszukują setki powodów, czasem absurdalnych by tego ubezpieczenia nam nie wypłacić. W rezultacie bywa, że zostajemy z niczym.
Bezskuteczna bywa wówczas nawet sprawa sądowa. Nie ukrywajmy- w porównaniu z potęgą dużej firmy ubezpieczeniowej jesteśmy malutcy i ich prawnicy często zrównują nas z ziemią, pozbawiając wszelkich złudzeń.
Gdzie wówczas szukać pomocy, by wywalczyć należne nam odszkodowanie? W takich wypadkach warto zwrócić się do firm, które zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań. Jedną z nich jest CODEX. Zajmują się oni oferowaniem pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadku. Świadczą swe usługi na terenie całego kraju. Ich usługi plasują się na najwyższym poziomie. Robią co w ich mocy, by poszkodowany otrzymał godne zadośćuczynienie za wypadek.
Na rynku działają od 8 lat, dzięki czemu zdobyli ogromne doświadczenie i renomę. Działają w zakresie:
  • wypadku komunikacyjnego;
  • zwrotu kosztów leczenia;
  • wypadku przy pracy.

Warto zapisać nazwę firmy, by w razie problemu wiedzieć, do kogo się zwrócić. A może mieliście już problem z uzyskaniem odszkodowania?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger