23:53

A co z potem?

Dbanie o świeżość skóry to podstawa. Zwłaszcza teraz, latem. I nie chodzi tylko o to, by nie zabić nieświeżym zapachem otoczenie, ale też o własny komfort.

Osobiście nie wyobrażam sobie, iść spać bez chociażby szybkiego prysznica. To podstawa! Jednak co tu kryć- sama woda nie pomoże ochronić skóry przed potem. Bez porządnego antyperspirantu ani rusz :)


W trosce o odpowiednią świeżość skóry powstały antyperspiranty Rexona Active Shield o zaawansowanej formule, wyprzedzającej pot. Dzięki redukującej namnażanie bakterii technologii Rexona zapobiega powstawaniu przykrego zapachu.

W dzisiejszych czasach jesteśmy ciągle zabiegani. Ciągłe życie w biegu sprzyja powstawaniu potu. Sytuacji nie poprawia klimat- upalne lata i zimy, podczas których przegrzewamy pomieszczenia. Bez odpowiedniej ochrony ani rusz.

Pocenie to naturalny proces fizjologiczny, dotykający zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Nie wiem, czy wiecie, ale sam pot jest bezwonny. Niestety stanowi ucztę dla takich niedobrych stworków, jak bakterie. Kumulacja potu i bakterii sprawia, że nie tylko czujemy dyskomfort, ale też jesteśmy chodzącą bombą biologiczną, wydzielając nieprzyjemny zapach.

Antyperspiranty Rexona Active Shield dostępne są zarówno w wersji dla kobiet i dla mężczyzn. Skład kosmetyków pozwala 10 razy bardziej chronić przed działaniem bakterii, wywołujących przykry zapach. Dzięki wysokiemu stężeniu soli antyperspiracyjnych niwelują ilość potu oraz ograniczają rozrost bakterii. Ponadto kosmetyki zawierają ekstrakty z substancji, znanych ze swych właściwości antyperspiracyjnych- m.in. bergamotki, grejpfruta czy jałowca i lawendy. Całości dopełnia przełomowa technologia aktywująca działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci oraz ruchu.

Antyperspiranty Rexona Active Shield sprawdziły się doskonale. Dzięki nim świeża i pachnąca przetrwałam upały. Zagwarantowały mi komfort i zapobiegły nieprzyjemnym sytuacjom. Dostępne w trzech wersjach- spray, roll-on i sztyft pozwoliły dopasować się do moich aktualnych potrzeb. Wygrałam z poceniem i brzydkim zapachem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger