17:30

Materac Sleep o’clock na dobranoc

Żyję pełnią życia i można powiedzieć, że w ciągłym biegu, pośród obowiązków i przyjemności. Czasami po całym intensywnym dniu wszyscy padamy do łóżek i zasypiamy w mgnieniu oka (bez liczenia baranów ;). Ale zdarzało się i tak, że mimo zmęczenia ciężko było zasnąć i wygodnie się ułożyć.
Zaczęłam się z czasem zastanawiać, że pasowałoby lepiej się wysypiać, aby mieć siły na kolejne wyzwania dnia codziennego.
Po czasie doszłam do wniosku, że po prostu mam nie wygodne łóżko i chyba pora zastanowić się nad czymś lepszym do spania. I tak oto jest i on, mój nowy przyjaciel i pomocnik w lepszym śnie – materac kieszeniowy VICTORIA.
Zdecydowałam się na firmę produkującą materace Sleep o’clock. Z jej oferty wybrałam model kieszeniowy, ponieważ dużo się naczytałam, że takie materace są bardzo wygodne. Dla niewtajemniczonych wyjaśnię, że jest to materac sprężynowy, ale taki jakby ulepszony ;) Bo materace sprężynowe dzielą się na dwa rodzaje- kieszeniowe i bonellowe. Te bonellowe znacie wszyscy z np. wersalek. Materace kieszeniowe różnią się układem sprężyn – wszystkie sprężyny są osobno pakowane i po prostu każda dzięki temu się osobno ugina. Powoduje to, że materac dopasowuje się do kształtów ciała i jest to świetna sprawa :)
Moja opinia na temat tego materaca jest bardzo dobra, szczególnie dlatego, że materac świetnie dopasowuje się do mojej sylwetki. Wybrałam model VICTORIA jeszcze z uwagi na piankę wysokoelastyczną, którą materac jest obłożony. Dodatek tej pianki też powoduje, że materac jest idealnie dopasowany do ciała. Ogólnie śpi się dobrze, jest wygodnie, jest miło, jest przyjemnie ;)
Przy okazji przyjemności – w dotyku materac jest bardzo delikatny, bo ma fajny pokrowiec. Ja dobrałam pokrowiec ze srebrną nicią i jest milusi ;)
Jak czasem jestem mega zmęczona to zasnęłabym i na kopie siana, ale jak czasem miałam trudności z uśnięciem, bo się wierciłam, to wygodne łóżko się przydaje. Szybciej i lepiej jest znaleźć dogodną pozycję i się ułożyć do snu na wygodnym materacu, niżeli na odkształconym i gniecącym. A Wy na czym śpicie? Wchodzą w grę tradycyjne wersalki czy inwestujecie w nowoczesne materace?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger