16:01

Pielęgnacja z Lula Family

Znacie markę Lula Family? Jest to producent środków higienicznych dla całej rodziny. Dziś przedstawię Wam cztery produkty tej firmy, które miałam okazję wypróbować.


1.Patyczki kosmetyczne z ekstraktem z aloesu Lula Family.
Podstawowy kosmetyczny produkt w każdym domu. Poza zastosowaniami stricte higienicznymi świetnie czyszczą przestrzeń między klawiszami na klawiaturze. Przede wszystkim plus za wygodę- kupowane przeze mnie dotąd patyczki wyciągałam ściągając całe wieczko, tutaj jest specjalny otwór. Ponadto są miękkie i w 100% wykonane z czystej bawełny. Zawierają ekstrakt z aloesu. Uwaga- patyczków nie należy wkładać do nosa i uszu!


2. Nawilżane chusteczki do demakijażu

Przyznam szczerze, że przy tuszu do rzęs wymiękają, jednak z podkładem,pudrem czy lekkimi cieniami do powiek dają sobie radę. Dobry wybór do szybkiego oczyszczenia twarzy. Dzięki ekstraktowi z nagietka działają ochronnie oraz zapobiegają podrażnieniom. Nie zawierają alkoholu i mają naturalne Ph. Idealne na podróż czy do torebki- nie zajmują dużo miejsca a zawsze mamy je pod ręką w awaryjnych sytuacjach, gdy potrzebujemy odświeżenia.

3. Nawilżany papier toaletowy Lula Family.
To produkt, który lubię mieć zawsze przy sobie. Nie tylko odświeżają podczas toalety, zwłaszcza w publicznych ubikacjach, ale też świetnie myją rączki z piasku czy błotka. Tak jak chusteczki do demakijażu nie zajmuje wiele miejsca w torebce a czasem ich obecność jest na wagę złota- zwłaszcza przy dzieciach. Papier jest miękki i delikatny, wzbogacony o ekstrakt z rumianku. Odświeża i dokładnie oczyszcza skórę. W 100% wykonany z celulozy, biodegradowalny- może być spłukiwany w toalecie.

4. Nawilżane chusteczki z pantenolem Lula Family.

Chusteczki nawilżane- wynalazek na miarę XXI wieku. Czasem zastanawiam się, jak matki radziły sobie bez nich. Służą do wszystkiego- do wytarcia pupy, buźki, kurzu na stole... Chusteczki Lula Family nie zawierają parabenów, nie powodują uczuleń. Są miękkie w dotyku a zawartość pantenolu sprawia, że łagodzą podrażnienia. Dokładnie oczyszczają delikatną skórę dzieci, pozostawiając ją gładką i nawilżoną. Opakowanie zawiera 62 chusteczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger