13:47

W kuchni ze Stella Pack

Dziś pokażę Wam produkty do kuchni, które otrzymałam w ramach współpracy ze Stella Pack, a które okazały się bardzo pomocne :)

1. Papier do pieczenia obustronnie powlekany Stella Pack.
Jeśli się często piecze ciasta, ciasteczka, bułeczki czy inne potrawy, np. frytki, tosty, pizze to idealny wybór. Papier lekko odchodzi od formy i ciasta dzięki obustronnemu powleczeniu silikonem. Zapobiega też kruszeniu się wypieków. Maksymalna temperatura, w której możemy piec to 220 st. Celsjusza. Ponadto jest długi (8 m.) i wystarcza na dość długo.

2. Torebki na mrożonki z suwakiem Stella Pack.

To mój hit! Może jestem zacofana, ale nie wiedziałam o istnieniu takowych torebek, gdy każdego lata i jesieni pakowałam owoce czy warzywa do zwykłych foliówek i klnąc pod nosem próbowałam zawiązać w supełek... Torebki do mrożenia to mega wygoda, zwłaszcza jeśli pakuje się żarcie w dziesiątki woreczków. Wystarczy jeden ruch i zamknięte. Torebki są wykonane z grubej folii, odpornej na zamarzanie. Torebki Stella Pack gwarantują świeżość zamrożonych produktów od 3 do 12 miesięcy. Torebki mogą być wielokrotnie wykorzystane i tu duży plus. Można je też myć w zmywarkach.

3. Rękaw do pieczenia Stella Pack.
Pieczenie w rękawach odkryłam, gdy kilka lat temu na rynek weszły dania z woreczka. Od tego czasu wszelkie schaby, udka czy karkówki tylko w ten sposób zapiekam. Rękaw Stella Pack jest najgrubszy z dostępnych na rynku, przez co jest wytrzymały i odporny na wysokie temperatury- maksymalna to 200 st.C. Można w nim piec mięso, drób, ryby, warzywa i owoce. Zdrowo, bez dodatku tłuszczu. Nadaje się zarówno do piekarników elektrycznych, jak i gazowych czy kuchenek mikrofalowych. Dania są soczyste, miękkie i zachowują wszelkie witaminy, minerały oraz aromat.

4. Folia aluminiowa z tłoczeniem Stella Pack.
Produkt, który jest zawsze potrzebny. Zarówno do zapiekania i przechowywania produktów, do mrożenia, ale też przydaje się gdy robię ciasta. Gruba, mocna, tłoczona.

5. Folia do żywności Stella Pack.
Idealna do przechowywania żywności, chroni ją przed psuciem i wysychaniem. Jest mocna, rozciągliwa i samoprzylepna. Chroni też przed przenikaniem zapachów do innych potraw.


6. Torebki śniadaniowe papierowe Stella Pack.

I na koniec gratka dla moich chłopaków- torebki na drugie śniadania z motywem Pingwinów z Madagaskaru. Zachęcają do jedzenia i ponadto cieszą oko dziecka. W opakowaniu znajdują się też naklejki z bohaterami filmu do zamykania torebek. Torebki gwarantują świeżość kanapek.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger