22:46

Docieplenia budynków

Dziś przeniesiemy się w tematy budownicze. Wydawać by się mogło, że docieplenie budynków czy poddaszy to z pozoru prosta sprawa. Styropian, trochę kleju i gotowe? Nic bardziej mylnego!
Ostatnio coraz bardziej staje się popularna metoda typu natrysk pianki.
Zdobywa ona coraz większą liczbę zwolenników i sprawia, że metoda izolacji wełną mineralną czy styropianem przechodzi powoli do historii.
Co przemawia za dociepleniem metodą natrysku pianki? Przede wszystkim oszczędność. Ponadto straty w cieple są w granicach minimum. Gwarantowane jest 100% szczelności przez brak mostków termicznych. Docieplenie pianką jest najszybszą metodą izolacji, co także jest plusem. Wycisza budynek, ponadto jest bezpieczna i nieszkodliwa dla środowiska. Jest też trwała, nie kurczy się jak np. wełna mineralna. Jednak najważniejszą jej zaletą jest to, że stanowi zabezpieczenie przed ogniem- hamuje go!

Jeśli stanę przed wyborem, jaką metodą docieplić poddasze- nie będę się zastanawiać ani chwili! Oszczędność, szybkość a przede wszystkim bezpieczeństwo ponad wszystko!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger