17:27

Bluza z ROMWE

Za oknami momentami robi się wiosennie. To znak, że warto pomyśleć o wiosennej garderobie.
Nie wiem, jak Wy, ale ja sobie wiosennych spacerków nie wyobrażam bez wygodnej bluzy. Wiadomo, że wiosna z każdym dniem przybliża nas do lata, więc jest coraz cieplej. A i czasem w letnie noce dobrze mieć pod ręką bluzę.
Dziś dotarła do mnie fajna, szara bluza ze sklepu ROMWE- klik.
Akurat taka, jakie ostatnio mi się podobają- szara, ze skośnym zamkiem- klik

Jeśli chodzi o jakość to na chwilę obecną wydaje mi się dobra. Nie wygląda na byle jaki szajs. Materiał gruby, miękki, w sam raz na wiosnę. Skośny zamek dodaje jej uroku i niepowtarzalności.

Co do rozmiarówki, bo różnie z nią bywa, to akurat jeśli chodzi o ta bluzę, to jest ok- miała być XL i idealnie pasuje na XL, więc cieszę się, że wszystko pasuje.

Bluza jest fajna, modna, ma też skórzane elementy. Idealna na spacery do szkoły i z powrotem po dzieci.Teraz mam dla Was kilka zdjęć z bluzą w roki głównej, bądźcie wyrozumiali, bo fotograf to amator i w dodatku był to jego pierwszy raz z aparatem (brawa dla Marcinka- dziś pięciolatka, jutro już sześciolatka)Sklep: klik
Bluza- klik

2 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger