14:08

Biżuteria LOLITA Accesories

Mówią, że nie szata zdobi człowieka. Całkowicie się z tym zgadzam!
Może być piękna suknia, bluzka, koszula, jednak nic im z tej piękności, jeśli nie są otoczone odpowiednimi dodatkami!

O takich dodatkach chciałabym dziś opowiedzieć.

Gdy zobaczyłam te cuda- oniemiałam! Jak to kobiecie oczy mi się zaświeciły i już w wyobraźni dobierałam stylizacje :)
Marki LOLITA Accesories nie znałam do tej pory i to mój błąd, bo gdybym wcześniej wiedziała, że takie cuda istnieją- nie przeszłabym obojętnie :)

LOLITA Accesories to biżuteria i dodatki jakościowo i wizualnie podobne do tych „sieciówkowych”, jednak za niższą cenę. Znajdziemy tam dodatki do każdego stroju, na każdą okazję.

Z paczki, która dotarła do mnie w ramach współpracy sporo rzeczy przekazałam na loterię, dla siebie zostawiłam to:

Kompozycja nr 1

Kolia z szafirowymi kamyczkami w komplecie z okrągłymi kolczykami okazała się świetnym dodatkiem do biało- skórkowego sweterka. Trochę go upiększył :) Ponadto- zarówno kolczyki, jak naszyjnik- nadają się zarówno na co dzień, jak i do pracy czy na elegancką kolację. 


 Kompozycja nr 2

Pamiętacie moją weselną kieckę? Przepiękna kolia z kwiatami idealnie by do niej pasowała. I jeszcze te kolczyki... Sprawdziłam, więc możecie mi wierzyć.

Kompozycja nr 3

I teraz mój ulubiony komplet. Długie, pozłacane kolczyki i różowy naszyjnik. Idealne wszędzie, do każdej bluzki czy koszuli. Ten naszyjnik najczęściej mi towarzyszy, lubię go i zakładam nawet na zakupy, zaś kolczyki przyniosły mi szczęście na loterii :))
Są jeszcze wiszące, różowe kolczyki. Dzwoneczki. Również bardzo mi przypadły do gustu, jednak zakładać je mogę tylko wtedy, gdy Jana nie ma w pobliżu :) Jemu też bardzo się podobają i lubi je ciągnąć.

Kolczyki LOLITA Accesories poza tym, że są prześliczne, to też solidne. Zaślepki do kolczyków są na tyle stabilne, że mam pewność, że się nie zsuną i nie zgubię kolczyka. Mimo, że są wykonane ze sztucznych materiałów, to nie uczulają, a ja mam często problem z bolącymi uszami.

Więcej cudów znajdziecie na stronie LOLITA Accesories, jednak na chwilę obecną strona jest w przebudowie, zatem zapraszam na ich FanPage.

Wpis powstał przy współpracy z powyższą firmą.


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

4 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger