12:52

Wymarzone wakacje, vol. 3

Mija rok... Znów wakacje, znów słońce, znów wczasy! Apartamenty w Świnoujściu czekają już od pół roku. Tym razem wybierasz się z paczką najlepszych przyjaciół. Zarezerwowałaś apartament już kilka miesięcy temu, by mieć pewność, że nikt Cię nie ubiegnie. I znów miasto wita Was cudowną aurą, znów kierujecie swe kroki ku morzu. Budujesz napięcie, jednocześnie nie mogąc doczekać się reakcji przyjaciół na miejsce, gdzie będzie Wam dane wypoczywać. Co prawda pokazywałaś im zdjęcia, galerię w internecie, jednak z doświadczenia wiesz, że Regina Maris w realu zachwyca!
Jest tak, jak myślałaś! Znajomi zachwyceni, widzisz ten podziw w ich oczach, czujesz się poniekąd dumna z tego, że to Ty skierowałaś ich w to cudowne miejsce.
Mimo, iż przyjechaliście samochodami- nie ma problemu z parkingiem- budynek posiada podziemny garaż, zaś na terenie posesji znajdują się miejsca postojowe....
Wczasy upłynęły w cudownej atmosferze, pełnej śmiechu i radości. Miejsce noclegu było cudowne, nie spotkały Was tu żadne niedogodności. To od teraz Wasze ulubione miejsce na wakacje!
Regina Maris to nowoczesny budynek w nadmorskiej dzielnicy, w obrębie którego znajduje się kilkadziesiąt apartamentów, przeznaczonych do wynajmu. Wczasy w Regina Maris to pełna niezależność- sam decydujesz jak spędzasz czas, kiedy i co jesz. Aneksy kuchenne pozwalają na samodzielne przyrządzanie posiłków. Wysoki standard i cudowne widoki sprawią, że wakacje będą udane i niezapomniane!
Kto ma ochotę na wczasy w cudownych i pięknych apartamentach?

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

4 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger