19:30

Wymarzone wakacje, vol. 2

Nadchodzi ten dzień wyczekiwany od jakiegoś czasu... Nadmorskie miasto wita Cię cudowną pogodą. Swoje kroki kierujesz w kierunku plaży- to nic, że ciągniesz za sobą ciężką walizkę. Co prawda jesteś ciekawa miejsca, w którym się zatrzymujesz, jednak chęć spotkania z morzem przeważa. Chłoniesz morski klimat. Jest cudnie, przyjemnie. Słońce przygrzewa twarz, a delikatny wietrzyk rozwiewa włosy. Cóż, pora odszukać miejsce noclegu...
Szybko trafiasz do celu... stajesz jak wryta! Internet jednak kłamał! Tu jest piękniej, o wiele wiele piękniej, niż na zdjęciach! Zapiera Ci dech w piersiach. Piękne budynki zachwycają, gustowne zagospodarowanie przestrzeni na zewnątrz również! Apartamenty w Świnoujściu prezentują się zachwycająco. Przez głowę przechodzi Ci myśl, że będziesz się tu czuła niczym królowa w swoim pałacu. Jakież muszą być wnętrza, skoro na zewnątrz jest tak cudnie!
Szybko znajdujesz recepcję, z zachwytem rozglądając się dokoła. Przemiła obsługa kieruje Cię do wnętrza. Po raz kolejny płoniesz z zachwytu. Nie czujesz się jak królowa, czujesz się, jak caryca otoczona luksusem.
Gustowny aneks kuchenny, piękna łazienka i piękna sypialnia! Cieszysz się, że zdecydowałaś się na ten wyjazd!
Dnie mijają Ci na cudownych spacerach brzegiem morza, wygrzewaniu się na plaży i kąpielach w wodzie. Jednak uwielbiasz wracać do swojego apartamentu. Wieczorami zasiadasz na balkonie wsłuchując się w ciszę, przerywaną uderzeniami fal o brzeg morza oraz odgłosami wydawanymi przez mewy. Wdychasz ten cudowny klimat, pełen jodu i wiesz już, że wrócisz tu za rok... Nie sama!

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

1 komentarz:

  1. z niecierpliwością czekam na wakacje, biorę tydzień urlopu i hop nad wodę :)

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger