17:29

Mikołaj, Marcin, koala i Slippers Family..Wędrował Święty Mikołaj po świecie. Od czasu do czasu zaglądał dyskretnie do okien domów i mieszkać, by sprawdzić, czy są tam grzeczne dzieci. Co prawda 6 grudnia już minął, ale zbliżała się gwiazdka i czas prezentów pod choinkę…
Wędrując tak i wędrując dotarł do samej Australii. Na jednej z prerii spotkał samotną, smutną Koalę.
- Czemu się smucisz zwierzaczku- zapytał Mikołaj.

- Jestem samotna, nikomu niepotrzebna… Każdy mówi, że jestem zbyt mała i do niczego się nie nadaję…- odrzekła.
- Chodź ze mną, coś wymyślimy- zaproponował Mikołaj.
Wędrowali odtąd razem, gwiazdka się zbliżała wielkimi krokami, a koala nadal nie odnajdowała swego sensu życia.
Pewnego wieczoru zaglądnęli do domu pewnej szalonej rodzinki. Mieszkał tam Marcinek z rodzicami i rodzeństwem. Marcinek nie lubił chodzić w kapciach. Była jednak zima i mimo centralnego ogrzewania mama chciałaby, aby chłopczyk ubierał butki.

- I to jest właśnie zadanie dla Ciebie- powiedział Koali Mikołaj.
Czym prędzej udali się do pracowni mikołajkowych elfów, gdzie krasnale w czerwonych czapeczkach i białych dyndających pomponikach stworzyły piękne koalowe buciki. Wystarczył jeden włosek naszej koali, ekstrakt z jej dobroci i szczypta dobrych życzeń. Tym sposobem powstały koalowe kapcie. Koala była szczęśliwa, że coś, w czym jest odrobina niej samej trafi w ręce dzieci, sprawiając im radość…

Dzień przed Gwiazdką Mikołaj zapakował buciki w piękne świąteczne pudełko i saniami zawiózł do domku Marcinka.

Wskoczył do komina, wyszedł z pieca a potem cichutko, na paluszkach szedł po schodach, tak by nie obudzić Marcinka, Filipka, Jasia, mamy i taty- podrzucił prezenty pod choinkę.

W białym pudełeczku, przewiązanym czerwoną kokardą znalazł Marcinek piękne koalowe buty, które szybko założył. W nowych kapciach zabawa była radośniejsza, tupot nóżek żywszy, a i w stópki było cieplutko.
Elfa, który przygotował piękne buty dla Marcinka znaleźć można w firmie Slippers Family. Firmie, gdzie komfort i wygoda dziecka stawiana jest na pierwszym miejscu. Gdzie znajdziemy nie tylko buty koalowe, ale i żyrafowe, niedźwiedzie, panterkowe i inne, inne.

Pomocników Świętego Mikołaja informuję, że zamówienia do 22 grudnia zostaną dostarczone jeszcze przed Gwiazdką. W świątecznych pudełkach prosto pod choinkę!
http://slippersfamily.com/#

Buty produkowane z myślą o dzieciach i dla dzieci. Łatwe w obsłudze, wygodne, zdrowe.
Tylko takie buty ze Slippers Family!

http://www.slippersfamily.com/
Slippers Family jest również na Facebooku!


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

4 komentarze:

  1. Czego to nie wymyślą? Tak mówiła moja babcia. Ale gdy oglądam te propozycje kapci myślę podobnie jak ona. To "fajnie", że mamy dla dzieci takie pomysłowe rzeczy. Ja chodziłam w burych i nudnych, bo innych nie było.Do tej pory na myśl o juniorkach robi nie się słabo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwszy raz słyszę o takich bucikach. Ciekawe :)

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger