22:20

Kolorowy tydzień. Klub Małego Przyrodnika "Hau, hau!", "Kolorowe zwierzaki"Witamy w Klubie Przyrodnika. We wtorkowy wieczór pod lupę weźmiemy wszystkie psy i pieski. O czym mowa? Ano o naklejanko- kolorowance „Hau,hau”, wydaną przez wydawnictwo AWM.

Kolejna wesoła książeczka tegoż wydawnictwa. Dzięki niej dzieciaczki poznają zwyczaje piesków- co robią lubić najbardziej czy czym się różni jamnik od dalmatyńczyka (nie mylić z daltonistą). 
 Młody człowiek dołączając do Klubu Małego Przyrodnika przekonuje się jak bogaty jest świat zwierząt i roślin, przy okazji rozwijając swą kreatywność i myślenie.

Książeczka zawiera multum naklejek z różnymi pieskami oraz rzeczami je otaczającymi. Znajdziemy Też kolorowanki, labirynty czy obliczanki, czyli wszystko to, co  rozwija sprawność umysłową naszych dzieciaczków.

Z serii „Klub małego Przyrodnika” mamy tez książeczkę „Kolorowe zwierzaki”, która została u Marcinka w przedszkolu, więc jak widać są przystosowane także do ćwiczeń małego przedszkolaka.

Książeczki z serii kupimy na stronie Wydawnictwa AWM, ja ze swojej strony gorąco je polecam!

http://www.awm.waw.pl/
 
Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem AWM.

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

2 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger