19:39

Choinka na MikołajkiStała sobie samotnie na pustym, białym polu. Prószył śnieg na jej gałązki, które powoli stały się białe. Czuła się samotna i brzydka. Marzyła o domu, gdzie będzie jej ciepło i dobrze. Pewnego dnia pustym polem przechodziła dziewczynka. Postanowiła zabrać choinkę do swojego domu, ozdobić ją i sprawić, by święta były piękne i wesołe…


Źródło
Za pasem mikołajki, święta. Czas prezentów, czas rodziny. Magiczny czas, gdy wszelkie spory odchodzą na bok, a my cieszymy się wspólnymi chwilami.
To czas, gdy chce się obdarować osoby, które są dla nas szczególnie bliskie.
Tego roku mikołajkowym prezentem obdarowałam dwie osoby, które są mi szczególnie bliskie, czasem ocierają mi łzy, czasem sprawiają, że boli mnie brzuch od śmiechu.
Jedna z nich otrzymała piękną świąteczną statuetkę od Kryształy 3D- dawniej Crystal City.
Delikatna choinka w krysztale to wspaniały prezent. Jeszcze jak się doda własną dedykacją, to wspaniały prezent na lata.
Choinka wygrawerowana w szkle pięknie wygląda z każdej strony, wierzę, że w blasku choinkowych lampek będzie się cudnie mienić.
Kryształy 3D to miejsce, gdzie znajdziemy piękne pamiątki na każdą okazję. Grawerowane w szkle serduszka, pojazdy, kwiaty czy nawet zdjęcia wyróżniają się na tle pozostałych prezentów. Budzą zachwyt każdego, komu je pokazywałam. Oczywiście zapakowana w piękne prezentowe etui, co dodaje jej elegancji…
Strona Kryształy 3D ciągle się przekształca, tak byśmy się tam dobrze czuli.
Aktualnie prowadzone jest głosowanie nad nowym logo sklepu. Za oddanie głosu w konkursie można otrzymać bon o wartości 20zł na świąteczne zakupy w sklepie Krysztaly3d ważny do 31.12.2014!
Kocham te statuetki!


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

7 komentarzy:

 1. Całkiem fajnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładna i świąteczna statuetka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te kryształy świetnie się prezentują.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie wygląda ta choineczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem dlaczego, ale takla choinka mnie nie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny pomysł, jeśli ktoś lubi takie figurki, bo pięknie się prezentuje i nie jest kiczowata. Ja staram się unikać tego typu przedmiotów, bo stoją i łapią kurz.

  OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger