13:38

Wesołym kroczkiem z nowym roczkiemW mroku, popychany chłodnymi podmuchami wiatru oraz zimny grudzień. Uśmiechnięty, pełny werwy i pozytywnej energii. Wie, że za chwilę, za moment nastąpi jego czas. Co się stanie za jego rządów? Czy ludzie będą szczęśliwi? Na pewno, już on oto zadba…
To nasz Nowy Rok, 2015. Rok, z którym wiążemy plany, marzenia. Który pewnie nieraz nas zaskoczy. Czy przygotowaliśmy się już do niego? Na początek wystarczy kalendarz. Jednak nie taki zwykły kalendarz…

Źródło
Są takie osoby, którymi chcemy się otaczać.
Mimo, iż czasem zajdą nam za skórę, to nie wyobrażamy sobie bez nich życia.
Dzieci, nasze największe skarby i zarazem największe szkodniki :)
Kochane szkodniki.
Nie miałam wątpliwości, że to ich pyszczki chciałabym widzieć codziennie na ścianie :)
Kalendarz ze zdjęciami Trójcy to trafiony wybór.
Wydruk świetnej jakości, zdjęcia też. To wszystko dzięki wykorzystaniu innowacyjnych pras do cyfrowego druku Xerox 1000. Zdjęcia są piękne i żywo nasycone.
Gdy rok się skończy, to wystarczy kilka ruchów nożyczkami i mamy gotowe zdjęcia do oprawienia w antyramę i powieszenia na ścianę.
Kalendarze Colorland są łatwe i szybkie do zaprojektowania. Mamy szeroki wybór motywów, grafik i czcionek. Możemy też dodać swoje święta- ja coś poknociłam i nie wyszło- pewnie nie zapisałam, szkoda, ale z drugiej strony najważniejsze dla nas daty mamy wygrawerowane w sercu.

Kalendarze są formatu A3+, drukowane na sztywnym satynowym papierze. Składa się z 13 kart (12 miesięcy plus okładka), na każdej kartce mamy możliwość personalizacji.
Czas realizacji zlecenia to 24 godziny.
Projektując kalendarz starałam się sprawiedliwie rozłożyć liczbę fotek na moich chłopców. Musiały też być musowo zdjęcia z mamą i tatą. 
Nie czekaj na Nowy Rok. Zaprojektuj swój kalendarz już teraz. Kliknij i zobacz, jakie to proste.


Wpis powstał przy współpracy z Colorland
Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

4 komentarze:

  1. Śliczny, ja kiedyś taki robiłam dla rodziców i teściów, zdjęcia z ich całego życia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny kalendarz, lubię takie dodatki do domu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne kalendarze :)) Kiedyś na prezent robiliśmy takie babciom i pradziadkom, ale potem stwierdziłam że to w sumie niezbyt praktyczne jest bo szkoda wyrzucić, jedyne co to go schować można na pamiątkę, bo wisieć przez kolejne lata też kiepsko ;)) Teraz inwestujemy w jakieś fajne ramki i wywołujemy zdjęcia babciom i dziadkom, albo fotoksiążki robimy raz na jakiś czas.

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger