15:18

O Panterce co swego miejsca szukała...


W maleńkiej dżungli mieszkała maleńka panterka. Dobre to było zwierzątko, zawsze skore do pomocy. Jednak nikt tej pomocy od niej nie chciał. Wędrowała po nowych krainach w poszukiwaniu swego miejsca, gdzie będzie mogła realizować się w pomaganiu innym…
Zaszła na gorącą i piaszczystą pustynię. Spotkała tam wielbłąda, zakopanego w piachu. Czym prędzej chciała pomóc wielbłądkowi wyjść z pułapki, gdy odgonił ją lekceważąco:
-Uciekaj mała, nic tu po tobie, nie dasz rady.
Panterka odeszła więc. Zaszła do wielkiego lasu, gdzie małpka próbowała dosięgnąć banana wiszącego wysoko. I tu jej pomoc nie była przydatna.
Wędrując dalej, na brzegu morza leżał wieloryb. By przeżyć musiał czym prędzej wrócić do wody… Jednak sam nie mógł sobie dać rady. Wyśmiał panterkę, która chciała mu pomóc:
-No co Ty mała! Nie masz tyle siły.
Panterka zasmucona, dyskretnie ocierając łapką kapiące łezki wędrowała dalej. Straciła już nadzieję, że znajdzie kogoś, kto sprawi, że będzie czuła się potrzebna, gdy spotkała małego Jasia.
Jasiu właśnie rozpoczynał przygodę z chodzeniem. Jego mamusia wiedziała, że pierwsze buty pełnią bardzo ważną funkcję w rozwoju motorycznym dzieci. Muszą być solidne. Muszą być wygodne. Muszą być kolorowe i cieszące oko. Niestety mama Jasia nie mogła znaleźć bucików, by spełniały wszystkie te warunki.
Panterka usłyszała o zmartwieniu mamy Jasia i pomyślała, że może tu pomoże… Odnalazła dobrą wróżkę, która zamieniła ją w piękne panterkowe buciki z dedykacją dla Jasia i dla innych dzieci. 

Panterkowe buciki cieszyły oko, pobudzały wyobraźnię dziecka i zachwyt gości.


Panterka dobrze się czuła, będąc potrzebna i ważna. Opłacało się jej szukać przez tyle czasu swojego przeznaczenia…


To tylko bajka, jednak przyznajcie sami, że buciki SlippersFamily są rodem jak z bajki? Oryginalne, wyjątkowe, wygodne. O małych niedźwiadkach, które wygrały z Koślarzem pisałam już wcześniej. Dziś przyszła pora na Panterki. Nie od dziś wiadomo, że wybór bucików, zwłaszcza tych pierwszych to bardzo ważna sprawa. Slippers Family posiadają wszelkie atesty przystosowujące je do „pracy” z dziećmi…
Są mega wygodne. Zamek błyskawiczny z tyłu bucika sprawia, że ich ubieranie nie jest problemem, zaś gumka na górnej części umożliwia dostosowanie się do każdego kształtu stópki. Jasiu, dzięki panterkowym bucikom może czuć się oryginalny. W każdym buciku, wykonanym przez Slippers Family jest szczypta magii. Magii dobrych życzeń dla dziecka od producenta.

Zapraszam do zapoznania się asortymentem Slippers Family, gdzie znajdziecie buty na każdą okazję, każde ze szczyptą dobrej magii!

http://slippersfamily.com/


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

6 komentarzy:

  1. Przeczytałam "partnerce" i się dziwie o co chodzi ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe kapcie! Estetyczne, kolorowe i najważniejsze, że spełniają wymagania. Bardzo mi sie podobają. Szkoda, że nie mam już małych dzieci...

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne, szkoda, że moi chłopcy w kapciach nie chodzą :/

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger