13:53

2. tydzień z książką dla dzieci. "Blogowe dbajki"Dziś o książeczce dla mnie bardzo wyjątkowej. Wyjątkowej, bo dającej nadzieję.
Wiecie, że lubię bajki. I czytać i… pisać.
Chowam je wszystkie w głębi komputera, by wkrótce się odważyć i zapytać, czy są coś warte.
Założyłam nawet bloga z bajkami, ale doszłam do wniosku, że bajki, które napiszę niech na chwilę obecną nie będą nigdzie publikowane.
A nuż talent mój wybuchnie niczym bomba, a osoby, które się ode mnie odwróciły i śmieją się za plecami „Ma 26 lat i troje dzieci, patologia jakaś” przekonają się, że ich słowa to jest właśnie patologia.
Ja jestem niczym Big Brother i wiem wszystko. Oddaję te fałszywe uśmiechy wiedząc, co ktoś mówi za moimi plecami ;p
No ale nie o tym przecież mowa. „Blogowe dbajki” to zbiór bajek Blogerów. Wybrane zostały w konkursie organizowanym przez Onet w partnerstwie z wydawnictwem dbajki.pl

Podziwiam autorów przepięknych bajek. Jesteście świetni a bajki są piękne. Dzięki Wam i ja się nauczyłam, że muszę się ciągle doskonalić i ćwiczyć.
Pięknie wydane, oprawione grubą oprawą z obwolutą. W środku znajdziemy kolorowe ilustracje i cudowne opowieści. Opowieści, mające wpływ na zachwalanie i rozwój dzieci. Pomagają im uporać się z małymi smutkami i wielkimi problemami.
Krokodylek Benio pomoże zwalczyć lęk przed dentystą. Dzięki kubkowi dzieci dowiadują się, że to,że coś jest uszkodzone nie znaczy, że musi trafić na śmietnik. A pomarańczowa choinka potwierdza znaną od dawna prawdę- nie wolno sądzić innych po wyglądzie.
Do książki jest dołączony audiobook. Bajki czytają: Patrycja Markowska, Maciej Orłoś, Maria Seweryn, Marta Kuligowska oraz Dorota Deląg.

Piękny tekst na tylnej okładce mówi wszystko:
„Dbajki to wyjątkowy podarunek. Tutaj dorośli i dzieci razem wyruszają w wyobrażony, fantastyczny świat, by się czegoś nauczyć o innych, przeżyć i zrozumieć siebie. Bajka- dbajka jest sposobem wspomagania rozwoju psychicznego dziecka, daje mu poczucie bezpieczeństwa, buduje zaufanie do innych i wpływa na poczucie własnej wartości.”
Specyfikacja wydania:
Autor: Opracowanie zbiorowe
Forma wydania: Książka + CD, twarda okładka, 58 stron
Czyta: Dorota Deląg, Maria Seweryn, Marta Kuligowska, Patrycja Markowska, Maciej Orłoś
Ilustracje: Agnieszka Madaj, Darek Madaj
Wydawnictwo: DoDo4Story
Książka do kupienia na stronie dodo4story.

http://dodo4story.com/

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

4 komentarze:

  1. Mój synek ostatnio zaczął sięgać bo bajki ....jak na raziwe po to aby je zniszczyć:D ale mam nadzieje ,że mu to przejdzie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Monika, tak to na początku jest ;) Przejdzie mu, bo zauważy, że mają ciekawe ilustracje w środku ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Powoli do celu, zbierz swoje bajki i niedługo także będziemy mogli je czytać w tak pięknej oprawie :)

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger