10:39

Panie Janie, panie Janie, rano wstań!Nie będę dziś wstawał, nie będę dziś wstawał, no poduszkę mam. Ładna poduszkę mam. W zeberki poduszkę mam....

Śpię przy niej słodko. Gdym nikt nie słyszy to sobie rozmawiamy. Mówię jej czy dobra była zupka, lub też skarżę się na mamę, że dała mi niebieską bluzeczkę, a mi się podoba zielona.
Podusia jest taka milutka i przyjemna. Mama mówiła, że moja zeberkowa poszewka jest w środku dodatkowo wypełniona jakąś owatą, ale nie wiem co to jest. Coś mi się obiło o uszy, że dzięki temu podusia jest jeszcze bardziej mięciutka. Ponoć Marcin z Filipem też tak mają. Gdy nadejdzie wieczór to lubię się przytulić do niej. Chciałbym na niej spać, ale mama nie pozwala, bo mówi, że jestem za mały. Jak urosnę taki jak tata, albo nawet jak Filip to będę na niej spał! To już postanowione. Bo widziałem dziś o 5 rano,   jak ja już wstałem i uciekłem mamie do pokoju Marcina i Filipa, że oni na swoich podusiach śpią! To jest niesprawiedliwe!
Podsłuchałem jak mama rozmawiała z ciocią, gdy pokazywała jej moją podusię, że uszyta jest metodą patchworkową. Tylko nie wiem, co to jest. Jak oglądałem ostatnio serial komediowy to tam była rodzina patchworkowa, że mama i tata mieli inne dzieci. Ale podusia nie ma dzieci przecież. A może to o zebry chodzi? Może każda zebra ma inne dzieci?
Słyszałem też, że podusia przyszła do nas z firmy Majunto, która szyje takie podusie i pościele też. Nawet abażurek na lampkę chłopakom do pokoju uszyła. Ciekawe jak to szyją. Chyba tak, jak mama, co szyła mi bluzeczkę i tak fajnie machała rękami. Ale się wtedy śmiałem.

No to już chyba powiedziałem wszystko o mojej podusi. Teraz się odmeldowywuję na herbatkę.

Jak jeszcze czegoś nie wiecie to mykajcie do sklepu Majunto albo na ich fanpage.
Powiem Wam w sekrecie, że mama coś mówiła, że jakaś rozdawajka się tam szykuje.
Tylko nie mówcie nikomu, bo już nigdy nic przy mnie nie powie. A tak od czasu do czasy coś Wam jeszcze opowiem.
Ciumale.
Kudłaty Jan.


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

8 komentarzy:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger