13:53

Bajka o księciu Marcinie i Wróżce Majunto.

W czasach współczesnych Książę sobie żył. Zwał się Marcin. na co dzień uśmiechnięty i wesoły. Dnie mijały mu na beztroskiej zabawie z młodszymi braćmi- Książętami Janem i Filipem. Doglądała ich Królowa Matka na spółkę z Królem Ojcem. Oboje nieba by swym dzieciom przychylili. Nadszedł w końcu ten czas, że Książę Marcin wyruszył do przedszkola. Królowa Matka bardzo się tego bała i denerwowała. Nie wiedziała, jak jej pierworodny poradzi sobie z nową sytuacją. Jej obawy okazały się słuszne. Mały Książę z anielskiego chłopca, w przedszkolu zmieniał się w rozkapryszonego dziecia.
Jeden sposób matka na to znalazła. Sprawiła mu podusię.

Jednak to nie taka zwykła podusia była. Wyszła spod rąk niezwykle utalentowanej Wróżki Majunto. Swą piękną pracownię miała ona w zaciszu dworu i tworzyła prawdziwe cuda! Poduszeczki, kołderki, przytulaki, otulaki. Wszystko, co sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie i błogo. Wróżka Majunto do każdego swego uszytka dodawała odrobinę dobrej energii, która otaczała dobrem każdego dookoła.  Wróżka tworzyła swe dzieła jedynie z naturalnych materiałów. Dbała o każdy szczegół, zaś jej uszytki były oryginalne, gdyż w większości szyte w pojedynczych egzemplarzach. Piękna patchworkowa podusia z kolorowymi kotkami skradła serce królowej. Poszewka z wierzchu dodatkowo wypełniona owatą, co sprawia, że jest jeszcze bardziej milusia. Wyścielona od spodu niebieskimi kwiatuszkami, wyglądała jeszcze bardziej uroczo.

Szybko Książę Marcin pomaszerował z nią do przedszkola. Gdy tylko zaczynał być niegrzeczny, kolorowe kotki z patchworkowej podusi szeptały mu "Bądź grzecznym dzieckiem mały książę, bo będzie nam przykro". Po kilku dniach już napominania kociąt nie były potrzebne, bo książę stal się grzecznym i miłym przedszkolakiem.

Królowa była bardzo wdzięczna Wróżce Majunto, która została honorowym gościem domu. Wydano też dekret, zapraszający mieszkańców Królestwa do jej sklepu internetowego majunto.com, oraz na fan page- majunto.

Wróżka cieszyła się niezmiernie z owej popularności i postanowiła też zorganizować konkurs dla swoich fanów na facebooku. Przeznaczyła na ten cel Podusię z Kotkiem Mamrotkiem (klik w zdjęcie)!
https://www.facebook.com/majuntocom/photos/a.456993171107267.1073741828.360908277382424/470292729777311/?type=1&theater

Od tej pory wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
I ja tam byłam i miód i wino piłam. Do podusi się przytulałam razem z Księciem Jankiem.

A Ty? Czy chcesz się przenieść w kolorowy świat uszytek? Uszytek, których nie spotkasz nigdzie indziej. Barwnych wzorów i kształtów. I dla małego księcia i dla małej księżniczki. Nawet dla Króla i Królowej.

Większość produktów szytych w pojedynczych egzemplarzach, reszta- nie więcej niż 10 sztuk. Bądź oryginalna! Skorzystaj z dobrej energii, zawartej w tych uszytkach. Zajrzyj do majunto :)

Królowa Matka Wam to mówi.

http://majunto.com/Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

10 komentarzy:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger