21:52

Crystal CiTY po raz wtóry

30 września w naszej miejscowości odbędzie się XV Rajd Pieszych. Dzieciaki z okolicznych szkół podstawowych będą wędrować po polach i lasach.
Świetna inicjatywa w czasach, gdy motoryzacja wyparła takie dłuższe spacery.
 Odkąd puściłam to moje dziecko do szkoły oszalałam i wzięło mnie na ruchy "społecznościowe" i kombinuję jak tu coś dla szkoły zrobić.
Pomysłów mam wiele i wkrótce się z Wami nimi podzielę. Dziś pokaże Wam pamiątkę XV Rajdu Pieszych wykonaną przez sklep CrystalCiTY.
Zapakowane w eleganckie etui. 

Po otworzeniu zachwyca i zadziwia.

Wygrawerowany laserowo wizerunek naszej szkoły z portretem Papieża Jana Pawła II, który jest jej patronem. Nie można jej pomylić z niczym innym, jest tylko nasza! Ponadto napisy XV Rajd Pieszych, miejsce i data, na wiele lat będą o wydarzeniu przypominać.

O mojej miłości do statuetek CrystalCiTY pisałam nieraz, jednak teraz mój zachwyt sięgnął zenitu! Ta wspaniała technologia, pozwalająca na umieszczenie w środku gładkiego kryształu dowolnego zdjęcia, które może przetrwać wieki jest nie do opisania! Nie tylko ja tak sądzę, bo podobała się każdemu!
Tak wygląda z boku:

Godne pochwały jest stanowisko obsługi sklepu, która pomogła mi w zaprojektowaniu tego cuda! Ba! Wysłałam zdjęcie do miłego Pana i sam to zrobił. Dziękuję, bo efekt przeszedł sam siebie! Zresztą zobaczcie sami!
Statuetka przekazana została w ręce Dyrekcji, która ma zdecydować, czy zostanie w szkole na pamiątkę, czy zostanie komuś podarowana.

Kochani, pędźcie czym prędzej do sklepu CrystalCiTY, sami zobaczycie, jak piękne są to statuetki i jak bardzo mogą ucieszyć osobę, którą obdarujecie!


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

13 komentarzy:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger