20:52

Jakie pieluszki?

Standardowe pytanie mam- jakie pieluszki są najlepsze dla dziecka? Odpowiedzi jest wiele- każda z nas ma swoje ulubione, niezawodne, którym powierzamy delikatną pupę naszego dziecka...

Pampers, Bella Happy, Huggies, Dada, Gaga, Tesco Essential, Toujours, Babydream, Bambino, Sleep&Play to marki, które zna chyba każda z nas.
Jakie pieluszki są u nas? Próbowaliśmy wszystkiego, jednak najlepsze są oryginalne Pampersy, jak dla nas najbliższe im Tesco Essential, ale są one raptem kilka złotych tańsze od Pampersów, a czasem nawet droższe, więc jednak zdecydowaliśmy się na Pampers Active Baby.

Co nas do nich przekonało?

  • Nie uczulają, jak Huggiesy uczulały Marcinka, zaś Babydream Filipka.
  • Są dopasowane do ciała dziecka, czego nie mogę powiedzieć o Bella Happy.
  • Nie "wiszą" dziecku do kolan po raptem dwóch godzinach od założenia, jak pieluszki typu Dada, Gaga, Toujours lub nawet Pampers Sleep&Play- swoją drogą wielki niewypał tej marki.
  • Można w nich przespać całą noc w przeciwieństwie do reklamowanych przez Przewodnią Matkę Polkę, Annę Muchę- Bambino.

Poza tym, może to głupie co napiszę, ale podoba mi się ich zapach.
Nie będę ukrywać, że pieluszki mocno nas szarpią po kieszeni, tym bardziej, że Filipek jest dopiero na początku drogi do korzystania z nocnika... Z drugiej jednak strony dobro dziecka jest najważniejsze- powinniśmy się starać, by mieli to, co najlepsze, na co zasługują.
Pieluszki Pampers Active Baby są wzbogacone w warstwę chłonną Extra Sleep, która szybciej wchłania wilgoć.
Anatomiczny kształt i elastyczne boczki chronią przed otarciami i gwarantują wygodne ruchy dzieciaczka. Miękki materiał pozwala skórze oddychać, nie powodując tym samym podrażnień, zaś ochronny balsam z aloesem pielęgnuje pupę dziecka.
Fajne wzorki i rysunki przykuwają uwagę dziecka chociaż na chwilę.
Na zdjęciach są Pampersy w rozmiarze 2, jednak pisząc ten post mam na myśli zarówno 1 i 2 jaki 3, 4 oraz 5 :)
Jeśli chodzi o cenę to za Pampers 2 kosztują w Rossmanie 46,99 zł za 94 pieluszki. Ja zapłaciłam 45,58 zł po uwzględnieniu rabatu z karty Rossnę.
Za Pampersy 4 dla Filipka uwzględniając 14- złotowy rabat- 42,99 zł za 70 pieluch. Tylko do końca roku pieluszki Pampers Jumbo Pack 3- 6 w Rossmanie przy okazaniu karty Rossnę zapłacimy taką właśnie cenę. Myślę, ze się opłaca :)
Ja się powoli przygotowuję na przejście na wielorazówki, ale szybko nie zdobędę ich w takiej ilości, by całkowicie zrezygnować z Pampersów. A jakich pieluszek używacie Wy?

7 komentarzy:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger