22:51

Platformy samochodowe Matchbox- recenzja


Do domku Marcinka i Filipka, za pośrednictwem sklepu internetowego Zabawki- dla- dziecka zawitały dwa autka Matchbox- Truck i Bruck.


 Mama postanowiła, że obaj dotrzymają towarzystwa samotnemu wozowi strażackiemu- Fisherkowi. 

Od tego czasu w trójkę zajmowali niższą półkę. Truck i Bruck byli bliźniakami, w dodatku jednojajowymi. Mama cieszyła się, bo Marcinek i Filipek często walczyli o zabawki, a teraz nie widzieli różnicy i chętnie się bawili. Ścigali się, odczepiali, przyczepiali- jednym słowem fajna  była ta zabawa. 
Minęło już dwa tygodnie odkąd autka zamieszkali w tym domu. Wbrew obawom mamy chłopcy tak szybko nie zniszczyli zabawek.  Widać są wytrzymałe- pomyślała.  Kabiny były metalowe, zaś przyczepy z trwałego i wytrzymałego plastiku. Wkrótce chłopcy odkryli, że przyczepka ma z tyłu klapkę, którą można otworzyć i co najważniejsze- mogą się tam zmieścić inne, mniejsze autka. Pewnego dnia Truck i Bruck wraz z Marcinkiem i Filipkiem odwiedzili dziadków dzieciaków. Chłopcy od razu pochwalili się nowymi, fajnymi zabaweczkami.  Spędzili tam tydzień. Gdy wrócili do swojego domku, okazało się, że autka zostały u babci i dziadka. „Co teraz? Czy chłopcy nie będą tęsknić, płakać? Może nie zwrócą uwagi?”- myślała mama… Niestety chłopcy pamiętali… Ciągle wołali autka, chcieli, by nadal towarzyszyli im w zabawie…  Tymczasem Truck i Bruck, strasznie tęsknili za nowymi przyjaciółmi… Już myśleli, że znów zostali sami, że chłopcy nie będą chcieli się nimi bawić… Przez tydzień przyjaciele byli oddzieleni od siebie. Pewnego dnia, mama zabrała chłopców i pojechali po samochodziki… Ach jaka była radość! Cała czwórka nie mogła się sobą nacieszyć! W końcu znów byli razem… Autka wróciły do swojego domu. W ciągu dnia bawili się z chłopcami i z innymi zabawkami, zaś na noc wracały na swoją półkę, by w towarzystwie Fisherka śnić o nowych przygodach z Marcinkiem i Filipkiem.

Odwiedźcie magiczny świat Zabawek dla dziecka i sprawcie przyjemność swoim maluchom!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger