21:54

Dobry wieczór ;p

Jak mija Wam poniedziałkowy wieczór? Tęsknicie za weekendem? Jeśli o mnie chodzi, to nie chcę przyszłego weekendu. Jak minie niedziela, przyjdzie poniedziałek, trzeba będzie zacząć przygotowania do świąt, sprzątać, piec, myć okna itp... A jak patrzę za aurę za oknem to szczerze mi się wszystkiego odechciewa.
Dodatkowo zdołował mnie dziś Jędrek, ponieważ uświadomił mi, że najprawdopodobniej nas zaleje, jak będą roztopy... Mamy nowy dom, milionerami nie jesteśmy i na początek skoncentrowaliśmy się na urządzaniu domu, ogrzewaniem, łazienką itp. O odwodnieniu nie myśleliśmy. Teraz będą tego skutki. co prawda cały kram mamy na górze- pokoje, łazienkę, ale na dole jest kuchnia i kotłownia- czyli pomieszczenie niezbędne do normalnego funkcjonowania... Ech... życie.
Jak Wam się podoba nowa odsłona bloga? Zastanawiam się nad czcionką, czy dobrze wybrałam, czy nie zmienić na bardziej przejrzystą... A wy jak myślicie?
Zupka się gotuje, więc mam czas :)
Przymierzam się właśnie do dodania wpisu o autkach tutaj i drożdżówkach na blogu o ciastach. Na blogu o konkursach pochwalę się dzisiejszymi przesyłeczkami i, hmmm, nową współpracą (?) przynajmniej tak to określałyśmy jak uzgadniałyśmy szczegóły z przemiłą panią. 
A wracając do tematu zabawek. Wydaje mi się, że mam większego fioła na punkcie zabawek niż moje dzieci. Uwielbiam je kupować. Ponadto pilnuję, by służyły im jak najdłużej. I tak- ślimaczek- sorter z Fisher Price ma wszystkie elementy (kupiony 2,5 roku temu), baryłki z Playskool, kupione razem ze ślimaczkiem też jest w całości, nie mamy puzzli, w których zginął choćby jeden element i, hmmm, teraz pomyślicie, że mam fioła- mamy wszystkie klocki... Raz w tygodniu je liczę i jak coś brakuje, to przetrząsam dom, póki nie znajdę, hahahahaha.

1 komentarz:

  1. odsłona świetna, tylko może spróbuj z czcionką nie przechyloną? może będzie się lepiej czytało :) gdzie wynalazłaś taki fajny szablon? ;>
    trzymam kciuki, żeby śnieg roztapiał się u Was powoli i zdążył jakoś ominąć Wasz domek :)
    a co do zabawek: dobrze, że utrzymujesz porządek - nawet jeśli to obsesja :p

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger