16:27

Fotoksiążka na urodziny – piękny prezent dla… siebie!


Jak często dostajesz w prezencie coś, co Cię wzrusza? Coś, na czym naprawdę Ci zależy, co zostało przygotowane i kupione właśnie z myślą o Tobie? Niestety nie jest to zbyt powszechne – i choć bliscy naprawdę się starają, czasami brakuje nam tej wyjątkowości, personalizacji prezentu. A gdyby tak… przygotować prezent dla siebie? Zobacz, jak wspaniałym pomysłem może być fotoksiążka na urodziny.

Nie chodzi nawet o sam materialny wymiar prezentu. Rzecz w tym, że urodziny to wyjątkowy dzień, który powinien być celebrowany w sposób szczególny. Dzień, w którym warto spędzić choć chwilę ze sobą, z przemyśleniami, by dostrzec, jak wiele przeciwności w życiu pokonaliśmy i jak wiele pięknych rzeczy nas spotkało. Jednym ze sposobów uczczenia tego dnia może być stworzenie fotoksiążki – pięknego albumu ze zdjęciami, który pozwoli nam zatrzymać najważniejsze momenty naszego życia na dłużej.

Dlaczego właśnie fotoksiążka z okazji urodzin?

Fotoksiążka to idealny sposób na upamiętnienie wydarzeń, które dla nas są ważne – może to być podróż, wakacje, rodzinna impreza czy ważne wydarzenie z życia prywatnego lub zawodowego. Przeglądanie albumu z ulubionymi zdjęciami pozwala nam wrócić do tych momentów i cieszyć się nimi jeszcze raz.

Przy okazji własnego święta można pomyśleć nie tyle o pojedynczym wydarzeniu, co o pewnym podsumowaniu dotychczasowego życia – spojrzenie z dystansu na wspomnienia i przeżycia może być niezwykle oczyszczające. Fotoksiążka na urodziny to dobry prezent dla siebie właśnie dlatego, że pozwala na spędzenie chwili w swoim własnym towarzystwie, ale też na docenienie siebie i własnych doświadczeń.

Fotoksiążka na urodziny – nowy rytuał?

Jak często orientujesz się, że wraz z awarią telefonu komórkowego wszystkie Twoje zdjęcia przepadły? Że te zapisane na płytach sprzed lat za nic w świecie nie chcą się odtworzyć? Tworzenie fotoksiążki na urodziny może być nowym rytuałem, który pozwoli uporać się z nieustannie odkładanym na później postanowieniem o wydrukowaniu cyfrowych zdjęć.

Przy kolejnych jubileuszach możesz zamawiać dla siebie personalizowane fotoksiążki z ostatniego roku – będzie to wspaniała pamiątka zarówno dla Ciebie, jak i dla przyszłych pokoleń. No i, umówmy się – o tej dacie raczej nie zapomnisz.

Jak zrobić urodzinową fotoksiążkę?

Tworzenie fotoksiążki nie jest trudne – wystarczy wybrać zdjęcia, które chcemy umieścić w albumie, wybrać odpowiednią szatę graficzną, dodać opisy i wstawki tekstowe oraz zdecydować się na odpowiedni format albumu. Dzięki temu możemy stworzyć fotograficzną pamiątkę, która będzie idealnie odzwierciedlała nasze potrzeby i gust.

Fotoksiążka na urodziny to piękny prezent dla nas samych – pozwala nam zatrzymać najważniejsze momenty naszego życia i cieszyć się nimi w każdej chwili. To także doskonały sposób na przełamanie rutyny i codziennego pośpiechu – przeglądając album z ulubionymi zdjęciami, możemy zatrzymać się na chwilę i zrelaksować. Dlatego warto zainwestować w taką pamiątkę i stworzyć album będący całkowicie spersonalizowanym prezentem dla siebie.


Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger