13:49

Smartwatch dla dzieci - zapewnij bezpieczeństwo i stały kontakt z dzieckiemSmartwatch dla dzieci może być nie tylko fajnym gadżetem, ale przede wszystkim pierwszą linią ochrony dziecka. Jak to możliwe? Nowoczesne smartwatche umożliwiają lokalizację dziecka, wezwanie pomocy, wykonywanie połączeń i nasłuch otoczenia. Jeśli szukasz sposobu, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo, wybierz dedykowany smartwatch.

Główne funkcje smartwatchy dla dzieci

Zegarek smartwatch od kilku lat staje się coraz bardziej popularny. Umożliwia stały monitoring pracy serca i snu, włączenie prawidłowego programu ćwiczeń, odbiór wiadomości i połączeń. Smartwatch dziecięcy oprócz tych podstawowych funkcji posiada także wiele cech, które wyróżniają go w oczach rodziców. Wbudowany moduł GPS stale umożliwia zlokalizowanie dziecka z dokładnością do kilku metrów. Część smartwatchy wykorzystuje do tego celu sygnał WiFi.

Nasz smartwatch dla dziecka posiada także fabryczną kartę SIM, dzięki której młody człowiek może odbierać połączenia jedynie od wybranych osób. Poza tym ten inteligentny zegarek działa tak jak zwykły telefon - odbiera i wykonuje połączenia. To najlepszy smartwatch w przypadku zagrożenia - posiada przycisk SOS, który umożliwia szybkie powiadomienie rodziców, że dzieje się coś złego.

Dotykowy ekran kryje wiele przydatnych funkcji

Odpowiednio skonfigurowany zegarek pozwoli stworzyć mapę obszarów, w których powinno być dziecko o określonych porach. Funkcja STREF pozwala także zaznaczać obszary, w których dziecko nie powinno się znajdować. Gdy tak przygotowany dla dziecka smartwatch wykryje, że naruszone zostały granice odpowiednich obszarów, natychmiast wyśle powiadomienie do rodziców.

Inteligentne zegarki dla dzieci potrafią o wiele więcej. Niezbędną czasem funkcją jest nasłuch otoczenia dziecka - rodzic może w każdej chwili usłyszeć, co dzieje się w najbliższej okolicy smartwatcha. Funkcja ta pozwala także skomunikować się z dzieckiem, mimo że nie odbiera połączeń. Obsługa wszystkich funkcji dziecięcego smartwatcha jest bardzo prosta - wystarczy dedykowana aplikacja lub wejście na stronę www z panelem.

Bezpieczeństwo i zabawa - co jeszcze może funkcjonalny smartwatch?

Zależnie od modelu smartwatcha, dziecko może korzystać z wielu różnych aplikacji. Dotykowy wyświetlacz pozwala na odbiór wiadomości, a nagrywanie odpowiedzi jest możliwe poprzez komunikator głosowy. Aparat pozwala z kolei na robienie i wysyłanie zdjęć przez Twoje dziecko. Latarka oraz stoper są często wykorzystywane przez dzieci podczas zabawy. Opiekun może także zdalnie zmierzyć temperaturę swojemu dziecku, a także ustawić cykliczne pomiary. Smartwatche dziecięce posiadają również możliwość ustawienia budzika i zegarek - może więc najmłodszy użytkownik będzie w końcu w domu na czas.

Zalety dziecięcych smartwatchy

Przy wyborze smartwatcha dla dziecka należy kierować się także jego odpornością na uszkodzenia i zerwanie. Trudno przecież oczekiwać, że któryś z najmłodszych użytkowników smartwatchy zadba o jego bezpieczeństwo podczas przygód i zabaw. Dobry smartwatch dziecięcy posiada także czujnik zdjęcia, który informuje rodzica, jeśli jego pociecha pozbyła się zegarka z ręki. Kolorowy ekran i animacje sprawiają jednak, że dzieci szybko przekonują się do smartwatchy. Rodzice zyskują tym samym możliwość stałego kontaktu z dzieckiem i poczucie bezpieczeństwa.

Gdzie znaleźć smartwatch dla dziecka?

Smartwatch dziecięcy - w przeciwieństwie do telefonu, który można schować w plecaku lub wyciszyć - zapewnia stały kontakt z dzieckiem. Dokładnie taki funkcjonalny gadżet znajdziesz na https://www.calmean.com/produkty-calmean/child-watch/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger