20:44

5 powodów, dla których warto udać się na masażPraktykowanie regularnego masowania całego ciała przez wykwalifikowaną masażystkę zdecydowanie powinno się włączyć w plan swojego tygodnia, jak się to robi z wizytami na siłowni czy wypadami na mecze z kolegami. Dlaczego? Bo zyskasz na tym dużo więcej niż tylko chwilowe uczucie odprężenia! Poznaj 5 flagowych powodów, dla których warto skusić się na ofertę dobrego salonu!

1. Głębokie odprężenie

Bez względu na to, jaki rodzaj masażu wybierzesz, jest to zabieg stworzony z myślą o osiągnięciu głębokiego wyciszenia, ukojenia myśli i odprężenia mięśni. Po całym dniu stresujących wyzwań w pracy, a przed kolejnymi obowiązkami domowymi, zasługujesz na to, aby wkroczyć w drugą połowę dnia z nowymi siłami i oczyszczonym umysłem. Dobre SPA w Warszawie oferujące liczne techniki relaksacyjne to miejsce, w którym stosuje się nie tylko ugniatanie zmęczonych mięśni dłońmi lub innymi częściami ciała, ale również specjalnie dobraną muzykę, zmysłowe olejki eteryczne unoszące się w powietrzu, przytłumione światło – wszystko to wpływa bardzo kojąco na zmysły i pozwala pozostawić problemy za drzwiami, aby wrócić do ich rozwiązywania z nową energią.

2. Lepsze ukrwienie skóry

Masaże stosuje się nie tylko dla dobra mięśni, ale również skóry. Poprzez jej intensywne ugniatanie pobudza się krążenie krwi również w głębszych tkankach, co stymuluje przepływ limfy i produkcję kolagenu, wspomaga usuwanie opuchlizny, i po prostu powoduje, że robi się ciepło i przyjemnie.

3. Masaż dla panów o erotycznym charakterze dla poprawy funkcji seksualnych

Wysokiej jakości usługi, takie jak masaż dla panów, świadczone przez najlepsze salony pozwalają na dyskretną, intensywną i długotrwałą przyjemność. Ten wyjątkowy rodzaj interakcji z seksowną masażystką ma na celu nie tylko doprowadzić mężczyznę do finału. Wzmacnia świadomość własnego ciała, pomaga wydłużyć czas erekcji, poprawia libido. Dzięki tego rodzaju aktowi panowie mogą poznać nowe, dotąd nieodkryte strefy erogenne na swoim ciele, nauczą się wiele na temat jego prawidłowej stymulacji i osiągną wspaniałą satysfakcję, co w przyszłości może przełożyć się na ich życie erotyczne.

4. Stymulacja obu półkul mózgowych

To zasługa masażu na cztery ręce – techniki, którą wykonują synchronicznie dwie masażystki jednocześnie. To ciekawe doświadczenie, które koi układ nerwowy, ale również pobudza go do intensywniejszej pracy. Poprzez doświadczanie doznań zmysłowych o szerzej zakrojonym charakterze, u osoby masowanej pracują obie półkule mózgowe, odpowiedzialne za wiele istotnych funkcji organizmu. Systematyczny masaż jest dobry dla Twojej koncentracji, umiejętności motorycznych, zdolności zapamiętywania i wielu innych zadań, z jakimi mierzy się Twój mózg!

5. Poprawa ciśnienia i krążenia krwi

Dzięki masażom całego ciała uciska się głęboko tkanki, co powoduje intensywniejszy przepływ krwi w skórze, mięśniach, ścięgnach i stawach. Taki masaż świetnie rozluźnia spięte strefy, działa łagodząco na dolegliwości bólowe i sprzyja poprawie ciśnienia i krążenia krwi, co ma bardzo dobroczynny wpływ na cały organizm.

Zajrzyj do profesjonalnego salonu masażu i SPA w Warszawie, aby przekonać się, dlaczego tak wiele osób korzysta z jego dobrodziejstwa nawet kilka razy w miesiącu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger