15:22

Czego pragną kobiety w łóżku? Najczęściej wybierane zabawki erotyczneWibrator z podświetleniem LED, masażer łechtaczki typu motylek czy klasyczne silikonowe dildo? Po jakiego rodzaju gadżety kobiety sięgają najchętniej? Może uwielbiają kulki gejszy, a może wybierają zabawki, które sprawdzą się w łóżkowych igraszkach we dwoje? O strefach erogennych zlokalizowanych w kobiecym ciele można by opowiadać długo. Jednej bardziej odpowiadają delikatne pieszczoty palcami czy piórkiem, inna woli zmysłowe masaże. Jeszcze inna nie wyobraża sobie sypialnianych zabaw bez dużego dildo. Nie ma jednego, sprawdzonego przepisu na sprawianie sobie przyjemności. Można jednak wytypować kilka erotycznych gadżetów, które cieszą się szczególną sympatią pań.

Popularne zabawki erotyczne dla kobiet

Jakiś czas temu rynek zabawek erotycznych ograniczał się głównie do różnych rozmiarów dild oraz wibratorów. Artykuły z tej kategorii miały zazwyczaj falliczny kształt, a rozkosz zapewniały albo samymi gabarytami, albo trybami wibracji. Ponieważ kobiety bardzo polubiły te gadżety, producenci wyszli naprzeciw potrzebom klientek. Tym samym odpowiedzieli sobie na pytanie, co podoba się paniom, a także czego oczekują od erotycznej zabawki.

Współcześnie asortyment może przyprawiać o zawrót głowy, a i tak do najchętniej wybieranych produktów z tego sektora należą dilda oraz wibratory punktu G. Zainteresowane użytkowniczki mogą zdecydować się na modele wykonane z różnych materiałów, od silikonu medycznego, po szkło czy specjalny żel. Zarówno wibrator, jak i dildo może mieć różny kolor oraz kształt – realistyczny albo jedynie trochę przypominający męskie prącie.

Wibratory i masażery łechtaczki

W ofercie sklepów dla dorosłych nie brakuje wariantów z fantazyjnymi wypustkami, które stanowią dodatkowy element zwiększający doznania. Idealny przykład to wibratory typu króliczek, wyposażone w niezmiernie przydatne uszka.

Gadżetom przeznaczonym do stymulowania łechtaczki lub punktu G warto poświęcić więcej uwagi. Cieszą się olbrzymim powodzeniem wśród kobiet, co łatwo zrozumieć. Panie uwielbiają je za funkcjonalność, prostotę użycia, bezpieczeństwo, a nierzadko za figlarny kształt. Stymulatory, pulsatory czy masażery mogą przypominać formą dildo albo zupełnie co innego. Część użytkowniczek bardzo sobie chwali produkty stylizowane na szminki, urządzenia USB czy piloty. Nawet kiedy przypadkowo wypadną z torebki lub ktoś zauważy je na półce, ich niewinny wygląd nie wzbudzi podejrzeń.

Miłosne gadżety dla par – co wybrać?

Zabawki erotyczne zdają egzamin w dowolnej sytuacji. Można je wykorzystywać w pojedynkę, prócz tego wiele z nich nadaje się do podkręcania temperatury w sypialni. Między innymi, zaliczają się do tej grupy wibratory dla par. Wystarczy wybrać odpowiedni model, aby dodać bądź przywrócić ogień w alkowie. To znakomite rozwiązanie dla związków, w których partnerzy często się rozdzielają (przez np. podróże służbowe).

Gadżety dla kobiet zmieniają się co jakiś czas, gdyż są udoskonalane przez producentów. Dzięki temu każda pani wyszuka coś, co spełni jej oczekiwania w stu procentach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger